ГоловнаМіжнародні організаціїЄСБайден їде до Європи на екстрену нараду НАТО

Байден їде до Європи на екстрену нараду НАТО

Наступного тижня президент Байден вирушить до Брюсселя, щоб зустрітися з союзниками з НАТО та ЄС. Це буде перша поїздка Байдену до Європи після вторгнення Росії до України наприкінці лютого. Він візьме участь у надзвичайній зустрічі, скликаній НАТО наступного четверга. Білий дім не підтвердив, чи планує Байден поїхати до інших країн чи зустрітися із президентом України Володимиром Зеленським.

Прем’єр-міністри Польщі, Чехії та Словенії вирушили до Києва на зустріч із президентом України. Це перший подібний візит до міста з моменту російського вторгнення майже 3 тижні тому. Візит був скоординований до ЄС, який, як очікується, оголосить про допомогу Україні.

Очікується, що Росія та Україна відновлять переговори про припинення вогню пізніше у середу. Український переговорник оголосив про серйозні розбіжності між двома країнами після переговорів у вівторок, але сказав, що є місце для компромісу. Раніше президент Росії Володимир Путін наголосив, що Україна не шукає серйозного мирного рішення. Київ у вівторок увечері ввів поліцію на 35 годин у зв’язку із посиленням російських бомбардувань столиці.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини