ГоловнаЄгипетУряд Єгипту обговорив шляхи збільшення в'їзного турпотоку з України

Уряд Єгипту обговорив шляхи збільшення в’їзного турпотоку з України

Халед Ель-Анані, міністр туризму і старожитностей Єгипту, зустрівся з Айманом Ель-Гамаль, послом Єгипту в Україні, щоб обговорити шляхи збільшення туристичного потоку в Єгипет з України в майбутній період, особливо взимку.

На зустрічі також були присутні заступник міністра у справах туризму, помічник міністра з технічних питань і генеральний куратор Головного управління зовнішніх відносин та угод Міністерства.

В ході зустрічі було обговорено активізація спільного плану дій по збільшенню в’їзного турпотоку з українського ринку в Єгипет. Також було вирішено, що міністерство організовує ряд туристичних, культурних і мистецьких заходів в Україні для просування туристичних напрямків Єгипту у співпраці з міністерствами закордонних справ і культури Єгипту. Крім того, Єгипет візьме участь в ряді туристичних виставок в Україні в майбутній період.

Вони також обговорили підготовку до участі Міністерства туризму і старожитностей в туристичній виставці, яка пройде в Україні в жовтні наступного року.

До пандемії COVID-19 Україна посідала друге місце серед ринків, що експортують туризм в Єгипет. Україна також стала однією з перших країн, що експортують туристів до Єгипту після відновлення подорожей в липні 2020 року. Це підтверджує довіру української держави і громадян України до запобіжних заходів і профілактики, а також санітарного контролю, які були застосовані на єгипетських курортах.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Єгипті планують побудувати ще один курорт на Червоному морі

Влада Єгипту слідом за залученням інвестицій з ОАЕ в...

Названо 10 найдоступніших туристичних напрямків 2024 року

Планування відпустки не завжди здається розумним, якщо грошей мало,...

Названі найдешевші та найдорожчі міста для туризму у 2024 році

Команда Wethrift, яка допомагає робити дешеві покупки онлайн, проаналізувала...

На пляжі Єгипетського курорта повернулася гігантська акула: туристи роблять фото

У прибережних водах курортної Хургади знову помічено акулу. Однак...

На єгипетському курорті затонуло судно з туристами на борту

У Хургаді затонуло судно, яке перевозило туристів до місця...