ГоловнаТуризмКолапс в аеропортах Європи перекинувся на новий сектор туризму: почалися масові скасування...

Колапс в аеропортах Європи перекинувся на новий сектор туризму: почалися масові скасування турів

Наслідки «Великої відставки» (за визначенням журналу Insaider) поширюються по всіх секторах світового туризму не гірше за коронавірус – майже зі швидкістю світла. Мається на увазі проблеми з нестачею кваліфікованого персоналу: тепер проблеми з наймом екіпажу, на які вже поскаржилися готелі, турфірми, візові центри, аеропорти та авіакомпанії, «дотяглися» і до морських круїзів. Деякі круїзні оператори почали в екстреному порядку скорочувати кількість послуг, що надаються туристам на борту своїх лайнерів, а деякі вже навіть приступили до скасування окремих рейсів.

Деякі круїзні оператори – такі як Holland America та Royal Caribbean, хоч і визнають проблеми з наймом персоналу, але запевняють у можливості «прискореного перезапуску» та сумніваються, що скасують будь-які майбутні маршрути. Інші змушені вносити ті чи інші зміни.

Так, Carnival сповістила туристів, що тимчасово закриє два ресторани на всіх своїх кораблях. «Наш швидкий перезапуск вимагає, щоб ми повернули тисячі членів екіпажу за дуже короткий час. Необхідність оформити велику кількість віз для персоналу уповільнила нашу здатність повністю укомплектувати деякі наші функції, у тому числі нашу кулінарну команду», – заявили в прес-службі компанії.

Про скасування та скорочення також заявив круїзний оператор Norwegian Cruise Line. Зазвичай на її лайнерах працює понад 900 членів екіпажу, нині на борту менше 550 робітників. В результаті круїзна лінія скоротила кількість туристів у круїзні на Гаваї. Деякі рейси скасовано. Ще один круїзний оператор, Сunard також обмежив кількість туристів і скасував рейси на лайнерах Queen Elizabeth і Queen Victoria, також через проблеми з наймом персоналу.

Нагадаємо, що у туристів, які бажають відпочити «на березі» справи трохи кращі: той самий брак персоналу призводить до того, що рейси скасовуються масово, а щасливчики, які все-таки отримали авіаквитки, чекають закордонних паспортів усю ніч. Подробиці читайте у матеріалі «Хаос і страх накривають Європу: у мільйонів туристів зриваються тури в ЄС, т.к. авіакомпанії скасовують свої рейси на червень та липень». Особливе обурення туристів викликає те, що, незважаючи на скасовані рейси, продажі турів не припиняються.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини