ГоловнаМексикаВлада Мексики посилила міграційні правила. Що мають знати туристи

Влада Мексики посилила міграційні правила. Що мають знати туристи

Мексиканська влада прийняла рішення про деяке посилення міграційної політики щодо іноземних громадян.

Йдеться про чинне раніше правило, згідно з яким туристам за умовчанням видавався дозвіл на 180-денне перебування на території країни. Тепер це правило не актуальне, і міграційні офіцери проставляють у міграційних картах іноземців набагато менші терміни. Іноді вони обмежуються лише кількома днями, і це особливо критично, якщо туристи вирішать продовжити свою відпустку.

Дозвіл на перебування 180 днів зараз неймовірна рідкість. І зараз дуже важливо перевіряти видану вам міграційну карту одразу на місці, і якщо ви побачили помилку — негайно зверніться до міграційного офіцера, поставивши зворотній квиток. Потім виправити непорозуміння буде неможливо, і якщо ви потрапите під перевірку документів, вам загрожують великі неприємності.

Така політика поширюється усім іноземних туристів. Це пов’язано насамперед з тим, що Мексика стала популярним маршрутом для попадання до США нелегальних мігрантів з усього світу. Цілком логічно, що на цьому фоні американська влада домагається від мексиканської сторони посилення міграційної політики.

Так чи інакше, Мексика не має наміру вживати заходів, які можуть відлякати доброчесних туристів. Співробітники міграційної служби часто лояльно реагують на прохання продовжити час дозволеного перебування на тиждень-другий.

Також по темі: Мексика посилює візовий режим

Важливо пам’ятати, що міграційні правила Мексики суттєво відрізняються від інших країн. Наприклад, якщо ви отримуєте візу, термін вашого перебування чітко визначається їй. Або загальними умовами перебування для резидентів тієї чи іншої країни. Але в Мексиці термін вашого знаходження безпосередньо визначається вашою міграційною картою та рішенням конкретного офіцера. Отже, навіть якщо ви отримали візу на конкретний термін, це ще нічого не означає.

І в цьому сенсі особливо важливо перевірити виданий туристам талон безпосередньо на стійці міграційного контролю.

Водночас, для українських туристів у Мексиці є й позитивні новини. З 1 січня при в’їзді через аеропорт Канкуна більше не потрібно заповнювати онлайн-анкету Vuela Seguro.

Актуально: Куди поїхати відпочивати взимку: відкриті теплі країни сезону 2021-2022

Під час заповнення анкети туристам видавався QR-код, який потрібно було пред’являти при вильоті з Канкуна. Причому сама анкета складалася із кількох найпростіших питань, відповіді на які ніхто не перевіряв. Більше того, навіть QR-код ніхто не сканував – співробітники аеропорту лише перевіряли його наявність. Таким чином, скасування цієї вимоги пройде для туристів непомітно.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Продукти, які ніколи не слід мити перед приготуванням».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода