ГоловнаCOVID Travel NewsПерша країна заявила, що більше не закриватиме кордон для туристів через Covid-19

Перша країна заявила, що більше не закриватиме кордон для туристів через Covid-19

«До закриття Ізраїлю справа більше не дійде!», – таку заяву зробив прем’єр-міністр країни Нафталі Беннет, наголосивши, що вони надаватимуть великого значення захисту групи ризику в рамках боротьби з Ковід-19, проте більше закриватися країна не має наміру.

Пан Беннет також назвав три керівні принципи, якими керуватиметься уряд у боротьбі з «омікроном». Це: «Підтримувати відкритість нашої економіки, захищати найуразливіших людей та літніх людей, і дбати про наших дітей, більшість з яких уразливі».

Як бачимо, про закриття для туристів у них нічого не сказано, скоріше навпаки – оскільки туризм для Ізраїлю є суттєвою складовою економіки. Причому прем’єр-міністр Ізраїлю наголосив окремо, що при реалізації заходів щодо боротьби з COVID-19 вони збережуть економіку країни «максимально відкритою».

Нагадаємо, що з 9 січня Ізраїль знову відкрився для вакцинованих туристів та скасував «червоні списки» країн. До допущених потрапили і українці. А щоб туристи не плуталися, Міністерство туризму Ізраїлю запустило для них спеціальний сайт, який перераховує, як і на яких умовах можна приїхати до Ізраїлю, а також місцеві правила коронавірусної безпеки – при в’їзді, під час перебування в країні та після від’їзду.

Примітка: раныше DIP повідомляв, що Ізраїль запустив сайт про правила в’їзду та відпочинку для туристів, подробиці за посиланням.

Згідно із заявою самого міністерства, сайт був запущений спеціально, «щоб тримати туристів в курсі обмежень COVID-19» та інформувати їх про останні правила та обмеження, встановлені урядом Ізраїлю у зв’язку з COVID-19. Подробиці про те, як туристи можуть в’їхати на Святу Землю, читайте у матеріалі «Ізраїль докладно роз’яснив кому, як і на яких умовах можна приїхати в країну».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Стоматолог повідомив, що ковід руйнує зуби».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода