ГоловнаCOVID Travel NewsТуризм можуть знову закрити: ВООЗ готується до нової пандемії

Туризм можуть знову закрити: ВООЗ готується до нової пандемії

Не встиг закритися останній «ковідний» шпиталь, як ВООЗ оголосила, що готується до нової пандемії. Якась ще не існуюча «хвороба Х» потенційно може захлеснути світ у будь-який момент — налякав усіх і, зокрема, турбізнес гендиректор Коаліції та інновації у сфері готовності до епідемій, доктор Річард Хатчетт. «Готуватися потрібно вже зараз!» – Заявив він.

На лякаючі подробиці у ВООЗ не поскупилися. Вони запевняють, що ця хвороба швидше за все прийде як ковид — від диких чи свійських тварин і почне передаватися від людини до людини. Однак не виключається і можливість біотероризму. При цьому у ВООЗ запевнили, що новий, поки що невідомий вірус, може бути таким же небезпечним, як епідемія іспанки на початку ХХ століття — з якою, нагадаємо, порівнювали і пандемію коронавірусу. Може загинути до 50 млн людей — також запевняють у ВООЗ, додаючи, що ковід не був таким смертоносним.

«Якщо світ хоче врятуватися від нового вірусу, він має бути готовим до широкомасштабної програми вакцинації. Потенційна нова епідемія буде в 20 разів небезпечніша за вірус корони», – заявив експерт ВООЗ, і додав, що назвати точний час, коли з’явиться цей страшний вірус, неможливо. «Нові смертельні віруси та бактерії з’являються щодня по всьому світу, вчені побоюються, що поширення хвороби X не триватиме багато часу. Саме з цієї причини ВООЗ виявляє велику активність щоразу, коли вірусні захворювання виходять на перший план», – додають експерти.

Нагадаємо, що від коронавірусу при його появі в грудні 2019 року ніхто не чекав сильних проблем, і точно те, що він посадить на карантин всю планету. Але всього місяць пройшов з моменту появи першого незрозумілого випадку до першого закритого міста, яким став Ухань, і оголошення пандемії від ВООЗ. Так, 30 листопада 2019 року в китайському місті Ухань було зафіксовано першого пацієнта з невідомим типом вірусу, що спричинив пневмонію, 1 грудня відомості про вірус довели до ВООЗ, 9 січня було зафіксовано першу смерть від коронавірусу, тоді ж він був повністю визначений і, власне, отримав ім’я – до цього його називали “атиповою пневмонією”, 12 січня остаточно підтвердилося, що вірус передається від людини до людини і вже 23 січня сталося “закриття на ковід” першого міста – Ухані в Китаї. Тоді ще ніхто не міг припустити, що це лише початок — але 28 січня перші випадки нової зарази зареєстрували в 15 країнах, зокрема в США, Німеччині, Франції, а вже 30 січня ВООЗ оголосила про спалах епідемії. Поки що тільки в Китаї. Але 11 березня 2020 року було оголошено загальну пандемію і земна куля поступово почала «закриватися на ковід».

Свіжі новини

Погода

Також читайте

В Іспанії знову введені маски: МЗС терміново попередило туристів про новий ковід і маски

На популярному курорті перезапустили масочний режим. МЗС терміново попередило...

Covid повертається: Іспанія вводить масочный режим через спалах інфекції

Іспанія повертає масочний режим по всій країні через спалах...

Через нову пандемію Турецькі готелі знову залишаться без туристів

Позитивні прогнози щодо кількості туристів на 2024 рік можуть...

COVID-19: у країнах Азії збільшилася кількість нових випадків захворювання

На тлі сплеску випадків COVID-19, викликаного високоінфекційним варіантом JN.1,...

Сінгапур знову вводить маски через COVID-19

У Сінгапурі знову введено заходи щодо використання масок через...