ГоловнаCOVID Travel NewsІзраїль запустив сайт про правила в'їзду та відпочинку для туристів

Ізраїль запустив сайт про правила в’їзду та відпочинку для туристів

В Ізраїлі після відкриття країни для туристів за ініціативою Міністерства туризму запущено сайт, покликаний допомогти гостям зорієнтуватися у правилах в’їзду та перебування. Ресурс зустрічає слоганом Welcome back to Israel! і містить для простоти навігації розділи “Планування поїздки”, “Під час перебування”, “Перш ніж ви нас покинете”.

«Планування поїздки» дає актуальну інформацію Міністерства охорони здоров’я про те, кому дозволено в’їзд у країну і які документи необхідно надати мандрівнику, наступний розділ містить відомості, як і де пройти тестування в країні, а блок «Перш ніж ви залишите нас» повідомляє про документи, необхідних для вильоту з аеропорту Бен-Гуріон. Поки ресурс доступний лише англійською, незабаром розробники обіцяють випустити російськомовну версію сайту.

Незважаючи на стрімке зростання кількості заражених вірусом «омікрон», Ізраїль переглянув свою політику і не бачить потреби закривати країну від приїжджих. Туристична індустрія держави сильно постраждала за пандемію: якщо у 2019 році Ізраїль відвідали рекордні 4,5 млн туристів, то у 2020-му їх кількість впала до 832,5 тис. осіб, а у 2021-му скоротилося ще вдвічі, до 401 ,5 тис. Чоловік.

Нижче падати нікуди і країна намагається виправити становище. Процес приїзду в країну багатоступінчастий, передбачає заповнення декларації про в’їзд за 2 дні до вильоту, складання ПЛР- та серологічного тестів, а також триденний карантин. До того ж є питання щодо термінів дії сертифікату про вакцинацію «Супутником»: сайт надсилає до офіційної інформації МОЗ Ізраїлю, де стверджується, що він дорівнює місяцю.

А дешеві авіабілети та комфортний готель, Ви можете підібрати на нашому сервісі DIP Travel

Свіжі новини

Погода

Схожі новини