ГоловнаCOVID Travel NewsІзраїль докладно роз'яснив кому, як і за яких умов можна приїхати в...

Ізраїль докладно роз’яснив кому, як і за яких умов можна приїхати в країну

Спеціальний сайт для туристів, який перераховує, як і на яких умовах можна приїхати до Ізраїлю, а також місцеві правила коронавірусної безпеки – в країні та після відбуття – запустило Міністерство туризму країни. Згідно із заявою самого міністерства, сайт був запущений спеціально, «щоб тримати туристів в курсі обмежень COVID-19» та інформувати їх про останні правила та обмеження, встановлені урядом Ізраїлю у зв’язку з COVID-19.

Нагадаємо, що із неділі Ізраїль зняв обмеження на в’їзд для повністю вакцинованих туристів – у тому числі й для росіян. Саме тому Міністерство туризму виступило з ініціативою запустити цільову сторінку, що регулярно оновлюється, що включає всю необхідну і корисну інформацію для туристів, які відвідують Ізраїль, оскільки пандемія «ще проноситься Ізраїлем»

Сайт https://safe.israel.travel/ містить три розділи. Згідно з інформацією міністерства туризму, вони такі:

У першому розділі, під назвою «Планування поїздки», представлені останні дані міністерства охорони здоров’я щодо вакцинованих та одужалих від COVID-19, а також список схвалених вакцин проти коронавірусу та необхідна документація для в’їзду до Ізраїлю.

У другому розділі, «Під час вашого перебування», розповідається про розташування центрів тестування на COVID-19 по всьому Ізраїлю та про те, що мають робити туристи, якщо їм необхідно пройти тестування під час візиту до Ізраїлю.

Третій та останній розділ «Перш ніж залишити нас» містить інформацію про тестування на коронавірус та документи, необхідні для посадки на зворотний рейс в аеропорту Бен-Гуріон.

Поки цей посібник доступний лише англійською мовою, незабаром буде переведено та доступно іншими мовами.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вживання заленого чаю, захищає серце та продовжує життя».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода