ГоловнаІталіяПровідний італійський експерт з імунології коронавірусів отримав кулю у листі

Провідний італійський експерт з імунології коронавірусів отримав кулю у листі

Один із провідних італійських експертів з імунології коронавірусів отримав поліцейський захист після того, як вона отримала кулю в листі, що загрожує їй та її сім’ї смертю.

Професор Антонелла Віола стала мішенню, очевидно, через її публічну підтримку вакцинації дітей проти COVID.

Як повідомляє ВВС, цього тижня громадські діячі в декількох європейських країнах зазнали підвищених загроз через заходи щодо боротьби з пандемією.

Декілька французьких законодавців зазнали загроз під час обговорення закону про вакцинацію.

У середу ввечері будинок голландського політичного лідера Сігрід Кааг зазнав нападу з боку теоретика змови, який розмахував палаючим смолоскипом і транслював його у прямому ефірі на Facebook.

В Італії імунолог професор Віола, керівник педіатричного науково-дослідного інституту в північному місті Падуя, підтвердила у соціальних мережах, що вона отримала кулю та лист із загрозою застрелити її чи її сім’ю, якщо вона не відмовиться від вакцинації дітей.

«Ці люди – антивакси, які вміють тільки ненавидіти, відкидати логіку та закони та створювати напругу та насильство», – сказала вона, наполягаючи на тому, що завжди робитиме наукові висновки публічно і говоритиме з тими, хто цього хоче. Вони чують.

Нагадаємо, DIP повідомляв, що в “Італії новий антирекорд заражених COVID-19“.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода