ГоловнаГреціяВ столиці Греції нові правила автомобільного руху

В столиці Греції нові правила автомобільного руху

У центрі столиці Греції Афін діє нова система автомобільного руху, яка передбачає чергування автомобілів із парними та непарними номерами.

Згідно з системою Dactilios – кільцю, що оточує центральну частину міста, з 25 жовтня 2021 року автомобілі з реєстраційними номерами, що закінчуються парними числами, мають доступ до центру Афін лише у парні дні місяця, а ті, які закінчуються на непарні числа, дозволено переміщати тільки в непарні числа. дні.

В Афінах, цей захід діє з 07.00 до 20.00 з понеділка по четвер і по п’ятницях з 07.00 до 15.00. Обмеження діятимуть до серпня 2022 року, а у разі порушення буде накладено штраф у розмірі 100 євро.

Заходи регулювання дорожнього руху, введені в центрі Афін, поширюються на всі автомобілі. Виняток дозволено для автомобілів з іноземною реєстрацією протягом перших 40 днів з моменту їхнього в’їзду до Греції. Посвідчення терміну перебування автомобіля у Греції здійснюється за формою для в’їзду до країни, що заповнюється власником автомобіля PLF.

Електричні та гібридні автомобілі також виключені з обмеження, газові або пропан-бутанові, але тільки заводського виготовлення. Цей захід також не поширюється на автомобілі, що відповідають стандарту Євро 6, які викидають в атмосферу менше 120 г вуглекислого газу. Власники таких автомобілів можуть отримати дозвіл на вільне пересування центром міста у вигляді цифрової карти.

Виняток становлять також вантажні автомобілі та вантажні автомобілі до 2,2 тонни, автомобілі лікарів та медперсоналу, люди з обмеженими можливостями, громадські організації та дипломатичні представництва.

Обмеження спрямовані на зниження забруднення довкілля та заторів у центрі міста. Наразі дорожні збори у центрі Афін не стягуються.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Столицю Греції накрила піщана буря. Місто забарвилося в помаранчевий колір

За інформацією грецьких метеорологів, місто накрила піщана буря, що...

Названі найдоступніші міста у світі для експатів

Greenback проаналізувала дані від Trading Economics та Expatistan, щоб...

Названі країни, куди краще не їхати у 2024 році

Опубліковано список країн, куди краще не планувати подорожі наступного...

Складено рейтинг 10 найбільш відвідуваних туристами міст Європи

Топ-10 найбільш відвідуваних туристами міст Європи підрахували та представили...

У Греції популярну пам’ятку регулюватимуть за квотами через величезний наплив туристів

На відому атрибуту Афін вводитимуть обмеження щодо кількості відвідувачів....