ГоловнаCOVID Travel NewsДеякі популярні європейські напрямки знову посилюють обмеження на COVID-19

Деякі популярні європейські напрямки знову посилюють обмеження на COVID-19

Європейські країни повторно вводять деякі заходи щодо COVID-19, щоб обмежити зростання числа випадків високоінфекціоного варіанту Delta. Франція посилила обмеження на поїздки, Іспанія і Португалія знову ввели комендантську годину в туристичних зонах, Греція посилює обмеження на вхід в ресторани, бари і музеї, а Нідерланди знову вводять обмеження для ресторанів і нічних клубів.

Швидке поширення Дельта-варіанту COVID-19 по Європі призвело до збільшення числа випадків коронавіруса серед нещеплених людей. Всього за кілька тижнів цей сплеск інфекцій звернув назад тенденцію до зниження, про яку більшість європейських країн повідомляли з кінця весни, погрожуючи звести нанівець недавній прогрес у боротьбі з вірусом.

Деякі популярні європейські напрямки знову посилюють обмеження на COVID-19

Франція посилює прикордонні обмеження

Намагаючись взяти під контроль поширення, президент Франції Еммануель Макрон в понеділок ввів ряд заходів, в тому числі посилення прикордонних обмежень для нещеплених мандрівників і осіб, що прибувають з країн з високим рівнем ризику, які тепер включають Великобританію відповідно до французької системою класифікації.

Деякі популярні європейські напрямки знову посилюють обмеження на COVID-19

У Твіттері міністр у справах Європи Клеман Бон сказав, що мандрівники, які прибувають з Великобританії, які не пройшли повну вакцинацію, можуть в’їжджати до Франції тільки для важливих поїздок і повинні представити негативний результат тесту на COVID-19 протягом 24 годин після поїздки. Невакциновані або частково вакциновані мандрівники, які прибувають з Іспанії і Португалії, які знаходяться у Франції і в зеленому списку ЄС для подорожей, повинні пред’явити негативний тест, зроблений протягом 24 годин після вильоту, але вони як і раніше можуть вільно в’їжджати до Франції по несуттєвим причин.

Прагнучи збільшити споживання вакцини, яке у Франції сповільнилося, уряд зобов’язав використовувати пропуск COVID-19 для входу в бари, ресторани, кафе, кінотеатри, театри, музеї, культурні пам’ятки, тематичні парки, торгові центри і для посадки на внутрішні рейси або поїзди далекого прямування. Пропуск COVID-19 показує, що людина була повністю вакцинована, видужав або недавно дав негативний результат на вірус. За даними Le Monde, проїзний доступний для всіх, хто старше 12 років і має бути введений 21 липня.

Деякі популярні європейські напрямки знову посилюють обмеження на COVID-19

Іспанію накриває п’ята хвиля пандемії

Тим часом, в Іспанії, оскільки вірус знову продовжує набирати обертів – особливо серед молодих і нещеплених людей – країна стикається з п’ятої хвилею пандемії. У Каталонії всі підприємства і заходи були закриті о 12:30, а місцевий уряд обмежило громадські збори до 10 осіб. В даний час в Валенсії збираються не більше 10 чоловік, а в більш ніж 30 містах регіону діє нічна комендантська година. Іспанська газета El País повідомляє, що на Канарських островах також може бути введений нічний комендантський час.

Як повідомляє Reuters, в бари, ресторани, кінотеатри, театри та інші закриті приміщення в Греції будуть допускатися тільки люди, вакциновані або недавно отримали негативний результат на COVID-19. Правила діють по всій країні, в тому числі на грецьких островах. У Португалії в мегаполісах Лісабон і Порту ввели нічну комендантську годину і обмежили кількість місць і години роботи ресторанів.

Деякі популярні європейські напрямки знову посилюють обмеження на COVID-19

Нідерланди жалкують за швидке послаблення обмежень

У Нідерландах прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що його уряд зробив помилку, прийнявши так багато заходів, як тільки інфекція різко зросла. «Була зроблена помилка в судженні. Те, що ми думали, що ми можемо дозволити, ми насправді не могли», – сказав пан Рютте в Гаазі.

«Ми засмучені цим і приносимо свої вибачення», – сказав він репортерам.

У заяві уряду йдеться, що «рівень зараження коронавірусів в Нідерландах виріс набагато швидше, ніж очікувалося, оскільки суспільство майже повністю відкрилося 26 червня. Більшість випадків зараження відбулося в нічних клубах і на вечірках з великою кількістю людей».

В результаті в ресторанах і барах вводяться окремі місця для відпочинку, і вони будуть закриті з півночі до 6 ранку. Дискотеки та нічні клуби знову закриті, а схема пропусків на коронавірус в країні тепер вимагає, щоб у власника був негативний результат за 24 години до відвідування заходу, спортивної гри або культурного об’єкта.

Деякі популярні європейські напрямки знову посилюють обмеження на COVID-19

Англія знімає всі обмеження COVID-19

Оскільки деякі європейські країни знову вводять заходи, Англія знімає всі обмеження COVID-19 19 липня, включаючи юридичну вимогу носити маски для обличчя в громадських місцях, незважаючи на заклик Британської медичної асоціації (BMA) до продовження використання масок для обличчя і вимога до людей соціальна дистанція.

Якщо ви їдете до Європи в цьому році, завжди перевіряйте останні заходи, перш ніж планувати будь-які поїздки.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

В Іспанії знову введені маски: МЗС терміново попередило туристів про новий ковід і маски

На популярному курорті перезапустили масочний режим. МЗС терміново попередило...

Covid повертається: Іспанія вводить масочный режим через спалах інфекції

Іспанія повертає масочний режим по всій країні через спалах...

Туризм можуть знову закрити: ВООЗ готується до нової пандемії

Не встиг закритися останній «ковідний» шпиталь, як ВООЗ оголосила,...

Через нову пандемію Турецькі готелі знову залишаться без туристів

Позитивні прогнози щодо кількості туристів на 2024 рік можуть...

COVID-19: у країнах Азії збільшилася кількість нових випадків захворювання

На тлі сплеску випадків COVID-19, викликаного високоінфекційним варіантом JN.1,...