ГоловнаНімеччинаПутін, Меркель і Макрон обговорили врегулювання конфлікту на сході України, Білорусь, Сирію,...

Путін, Меркель і Макрон обговорили врегулювання конфлікту на сході України, Білорусь, Сирію, Навального

Канцлер Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон провели спільну відеоконференцію з президентом Росії Володимиром Путіним.

Федеральний канцлер, президент Франції і президент Росії спочатку обговорили ситуацію з пандемією і, в цьому контексті, можливості співпраці в секторі вакцин, в залежності від оцінки Sputnik V Європейським агентством з лікарських засобів. Ця оцінка проводиться відповідно до тих же стандартів, які застосовуються до всіх інших вакцин.

Обговорювалося також врегулювання конфлікту на сході України. Канцлер і президент Франції закликали до проведення переговорів в нормандському форматі по реалізації Мінських домовленостей.

Що стосується Білорусі, то канцлер і президент Франції висловилися на користь процесу загальнонаціонального інклюзивного діалогу і вільних виборів.

Канцлер, президент Франції і президент Росії обмінялися думками про останні політичні досягнення в Лівії, які вони одностайно вітали. Вони також вказали на необхідність подальшого поліпшення ситуації з безпекою.

Що стосується ситуації в Сирії, канцлер і президент Франції послалися на катастрофічну гуманітарну ситуацію в країні і закликали продовжити транскордонну допомогу нужденному населенню і активізувати роботу конституційного комітету.

Канцлер, президент Макрон і президент Путін також наголосили на необхідності якнайшвидшого досягнення прогресу у виконанні Віденської ядерної угоди з Іраном (Спільного всеосяжного плану дій).

Посилаючись на справу Навального, канцлер і президент Франції також наголосили на необхідності дотримання прав людини і основних прав, закріплених в Європейській конвенції про права людини.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини