ГоловнаCOVID Travel NewsТуристам повідомили, до яких країн Європи краще не їхати через COVID обмеження

Туристам повідомили, до яких країн Європи краще не їхати через COVID обмеження

Незважаючи на швидке поширення Омікрону, рівень зараження штамом Дельта не знизився. Влада закликає громадян відмовитися від поїздок за кордон та провести час із сім’єю. DIP з посиланням на OBOZREVATEL, що зібрав країни Європи, які точно не слід відправлятися в останній зимовий місяць.

До списку потрапили держави, в яких останнім часом зростає кількість випадків зараження COVID-19. У тому числі Франція, Великобританія, Італія, Іспанія, Німеччина, Польща та інші.

Уважно ставитись потрібно при плануванні поїздок та в інші європейські держави, які поступово запроваджують нові правила:

Чорногорія скоротила дію COVID-сертифікату вдвічі. Тепер документ вважається дійсним лише півроку. До того ж на територію країни можуть потрапити ті туристи, які пройшли повний курс вакцинації або мають довідку про одужання, а також результати ПЛР-тесту.

Кіпр зобов’язав при в’їзді робити ПЛР-тест усім туристам віком від 12 років. При цьому в готелі заселятимуть лише громадян, які отримали дозу вакцини від коронавірусу. Проте нещодавно в країні знайшли новий штам – Дельтакрон, тому можливі посилення карантину.

Читайте також: Єгипет змінює ковидні обмеження

Проходити ПЛР-аналіз доведеться і всім іноземцям, які планують подорож до Франції, при цьому до уваги не береться COVID-статус. Але для поїздок з туристичною метою потрібно підтвердити проходження повного курсу вакцинації протягом останніх 9 місяців або отримання бустерної дози.

При в’їзді до Іспанії всі громадяни віком від 12 років повинні показати свідоцтво про вакцинацію або результати аналізу на COVID-19. При цьому сертифікат діє лише 270 днів, а після закінчення цього терміну потрібно отримати бустерну дозу.

Невакциновані туристи віком від 12 років повинні проходити 7-денний карантин за власні кошти та складати тест на коронавірус під час відвідування Польщі.

Португалія вимагає зеленого COVID-сертифікату, негативного ПЛР-дослідження або довідки про одужання.

Румунія запровадила 5-денний карантин для всіх не вакцинованих туристів. Виняток становлять люди, які збираються залишити країну протягом 72 годин або мають довідку про одужання.

Фінляндія дозволяє в’їзд лише повністю вакцинованим громадянам або власникам жовтого COVID-сертифікату з довідкою про перенесення хвороби протягом 180 днів.

Швеція приймає людей, які пройшли повний курс вакцинації, причому наявність ПЛР-тесту не потрібна.

Також читайте: Країни відкриваються одна за одною: на що розраховувати українським туристам?

Великобританія, навпаки, зробила деякі послаблення для повністю вакцинованих громадян. Тепер не потрібно проходити самоізоляцію та здавати антиген-тест протягом 48 годин після прибуття на територію країни.

Німеччина також спростила карантинні умови для українців. Тепер можна відвідувати державу із сертифікатом про вакцинацію або довідку про одужання.

В’їзд громадянам України тимчасово заборонено на території Італії та Мальти.

Без змін на даний момент залишаються правила відвідування Греції, Бельгії, Данії, Естонії, Ірландії, Латвії, Литви, Люксембургу, Нідерландів, Словенії, Хорватії, Чехії. Актуальну інформацію можна дізнатись за допомогою інтерактивної картки за посиланням, розробленої Консульською службою України.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Турок похвалився, на який обман ведуться лише українські туристи

«Українці, народ довірливий, є пара хитрощів, на які ведеться...

Туристам назвали 17 симптомів смертельного вірусу в Європі, який почав вбивати 40% пацієнтів

17 симптомів смертельного вірусу в Європі назвало у своєму...

Топ-10 найнебезпечніших країн для жінок-туристок

У соціальних мережах часто рекламуються туристичні напрями, які здаються...

Туристам дали цінні поради, включаючи «правило 24 години» перед вильотом

Вирушаючи в подорож, важливо пам'ятати не тільки про квитки...

У Таїланді через спеку почало розколюватися скло у автомобілів

Спека, що встановилася в Таїланді, небезпечна не тільки для...