ГоловнаCOVID Travel NewsКраїни відкриваються одна за одною: на що розраховувати українським туристам?

Країни відкриваються одна за одною: на що розраховувати українським туристам?

Планета втомилася від ковіда, а специфіка поширення та тяжкість наслідків зараження штамом «омікрон» дозволяють цій втомі трансформуватися у повсюдне зняття обмежень. Якщо хтось ще не побачив цієї тенденції, ми дамо її відчути на конкретних прикладах останніх днів.

ОАЕ, і так лояльні до в’їзду туристів, починають відкручувати ситуацію всередині країни. З 15 лютого країна – господиня «Експо-2020» планує скасувати вимогу про часткове заповнення торговельно-розважальних центрів, туристичних об’єктів та транспорту.

Малайзія з 1 березня збирається відкрити всю країну (поки що для туристів доступний лише Лангкаві) і скасувати карантин. Кіпр з цієї ж дати скасовує для українських туристів ПЛР-тестування після прильоту на острів. ЄС протягом тижня планує оприлюднити нові правила, які б полегшували режим в’їзду для вакцинованих туристів. Греція, Франція, Норвегія, Португалія та Швеція відмовилися від в’їзного тестування – здебільшого для громадян ЄС, але все ж таки.

З 10 лютого відкрилися Філіппіни. З 21 лютого відкриє хвіртку для вакцинованих мандрівників андикоподібна фортеця Австралії, з липня туристи країн, які мають безвіз із Новою Зеландією, зможуть просочитися і туди в рамках п’ятиетапного плану відкриття країни Довгої білої хмари.

Для довідки: Австралія та Нова Зеландія були повністю закупорені протягом більш як 2 років, причому не тільки для іноземців, але й для власних громадян.

Нещепленим громадянам подорожувати буде все складніше, аж до прямої заборони на в’їзд, що планують зробити на тих самих Філіппінах.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Число ночівель туристів до ЄС у 2023 році було рекордним

Статистичне управління Євросоюзу (Eurostat) повідомляє, що туристи провели загалом...

У другій половині 2024 року запрацюють нові правила в’їзду до країн Євросоюзу

Країни Євросоюзу планують перехід на Entry/Exit System (EES) до...

Європейський Союз кардинально змінює правила в’їзду та виїзду

З другої половини 2024 року правила в'їзду до Шенгенської...

ЄС запустить систему в’їзду ETIAS не раніше 2025 року

Нову пропускну систему для відвідування країн ЄС, так звану...