ГоловнаCOVID Travel NewsЄгипет змінює ковидні обмеження

Єгипет змінює ковидні обмеження

Про коронавірусні правила та їх зміни повідомила влада Єгипту. Здебільшого зміни стосуються скорочення карантину для «безсимптомних», які отримали «фатальний» позитивний тест.

Нагадаємо, що ще наприкінці січня від влади Єгипту було отримано наступне попередження для туристів. Перевірка «антиковідних» документів проводиться у всіх аеропортах курортних міст – таких курортів як Шарм-ель-Шейх, Таба, Хургада, Марса-Алам, а також Луксор і Асуан. «За наявності у єгипетських органів сумнівів у справжності пред’явлених документів про щеплення, тест або їх відсутність, проводиться експрес-тест Antigen Rapid Test», – повідомляли експерти.

Якщо тест виявиться позитивним, прибулий буде ізольований на 5 днів у заброньованому готелі з повторним тестуванням за методикою ПЛР на 6 день перебування. Єгипетські чиновники уточнили, що скорочення періоду карантину COVID-19 до п’яти днів призначене для тих, хто не має симптомів протягом цього періоду, заявив офіційний представник Міністерства охорони здоров’я Хусам Абдель-Гаффар. Якщо ж симптоми ГРВІ у туриста є – йому доведеться відсидіти у карантині усі десять днів, і лише потім тестуватись повторно.

Також читайте: Турист в Єгипті раптово зрозумів, чому треба купувати тур на All inclusive

При цьому, як раніше додали, усі дані маніпуляції у своїй – тобто, все тестування, ізоляція у готелі і повернення до своєї країни здійснюється за рахунок прибуваючої особи, тобто, туристів.

Нагадаємо, що інструкції щодо благополучного виїзду з Єгипту та проходження митного контролю, раніше діп повідомляв у матеріалі “Стало відомо, що чекає на туристів після прибуття в аеропорт Хургади у лютому” . Ось усі основні етапи проходження контролю на вильоті:

  • на вході в аеропорт у всіх туристів перевіряють маршрутну квитанцію на зворотний рейс – у прямомовній мові звану електронним квитком. Туристам треба заздалегідь приготувати цей папір або знайти відповідний файл на смартфоні, інакше їх просто не пустять усередину, а перед цим контролем вони спровокують пробку і збільшать чергу. Особливо зазначимо, що перевірка маршрутних квитанцій на вході в аеропорт здійснюється єгиптянами на вимогу російської сторони, щоб припинити проникнення в аеропорт сторонніх.
  • далі потрібно пройти первинний контроль безпеки: рамка металодетектора та сканер багажу. На цьому етапі все швидко – знімати взуття і навіть виймати ремені не треба – достатньо вийняти всі предмети з кишень, на зразок смартфонів, зняти годинник і т.п.
  • після первинного контролю всіх туристів зобов’язують самостійно записатися в якусь книгу обліку пасажирів: процедура не зрозуміла за своїм призначенням, тим більше деякі особливо жартівливі туристи вписували замість свого ПІБ просто хрестики – їх ніхто не перевіряв.
  • далі туристи проходять до стійк реєстрації на свої рейси. Тут була виявлена ​​особливість: до стійок реєстрації на регулярні рейси черг практично не збиралося, а ось на чартери народ юрмився. Можливо, це зокрема пов’язано з економією чартерних рейсів на числі відкритих стійок реєстрації.
  • після реєстрації всі проходять паспортний контроль: до того, як його пройти, треба заповнити імміграційну картку на себе та своїх дітей (якщо вони летять із вами). Тут черг не було – працювало достатньо пунктів паспортного контролю, а сам процес проходив дуже швидко.
  • на виході із зони паспортного контролю формальна перевірка – чи прикордонником погашена ваша єгипетська віза.
  • і нарешті туристи потрапляють у зону передпольотного спецконтролю, де всі речі, включаючи взуття, просвічують на сканерах, пасажирів перевіряють на металодетекторах, а потім ще старанно обшукують руками з поділом на чоловіків та жінок. Але мало того, що це найдовша процедура, то ще й її організація викликає резонне питання: чому про необхідність зняти взуття, ремені та вийняти всі предмети з кишень заздалегідь співробітники аеропорту не попереджають? В результаті доброї половини туристів під час обшуку виявляється щось зайве, і їх посилають назад на початок сканера, щоб все викласти. Іноді це повторюється кілька разів, що, на жаль, збільшує чергу та нервує людей. Але і це ще не все: після особистого огляду та отримання дозволу забрати сумку зі сканера, туристів вибірково відводять на ручний огляд багажу, де виймають все з ручної поклажі – процедура довга і, чесно кажучи, не дуже вдало організована: огляд відразу кількох туристів відбувається на одному столі, причому публічно, а упаковати речі назад заважають пасажири, які знову переведені на огляд. Доводиться знову збирати сумку на найближчому вільному кріслі.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “5 причин перестати пити каву у другій половині дня“.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

В Іспанії знову введені маски: МЗС терміново попередило туристів про новий ковід і маски

На популярному курорті перезапустили масочний режим. МЗС терміново попередило...

Covid повертається: Іспанія вводить масочный режим через спалах інфекції

Іспанія повертає масочний режим по всій країні через спалах...

Туризм можуть знову закрити: ВООЗ готується до нової пандемії

Не встиг закритися останній «ковідний» шпиталь, як ВООЗ оголосила,...

Через нову пандемію Турецькі готелі знову залишаться без туристів

Позитивні прогнози щодо кількості туристів на 2024 рік можуть...

COVID-19: у країнах Азії збільшилася кількість нових випадків захворювання

На тлі сплеску випадків COVID-19, викликаного високоінфекційним варіантом JN.1,...