ГоловнаЄгипетЄгипет завершує встановлення системи електронних воріт у районі храму Абу-Сімбел

Єгипет завершує встановлення системи електронних воріт у районі храму Абу-Сімбел

Щоб полегшити відвідування єгиптянами та туристами храму Абу-Сімбел, особливо у зв’язку з майбутнім святкуванням вирівнювання Сонця 22 лютого, Міністерство туризму та старовин завершило встановлення та експлуатацію системи електронних воріт у районі храму.

Міністерство також запустило веб-сайт для бронювання квитків до храму через інтернет.

Халед Шериф, помічник міністра туризму та старовин з цифрової трансформації, сказав, що встановлення системи електронних воріт у районі храму Абу-Сімбел є продовженням проекту системи продажу квитків та електронних воріт, які міністерство планує застосувати на 32 археологічних об’єктах по всьому Єгипту як перший етап у рамках стратегії цифрової трансформації міністерства.

Що стосується купівлі квитків через інтернет, Шериф сказав, що цей крок сприятиме полегшенню відвідування храмів, особливо у світлі очікувань, що велика кількість єгипетських відвідувачів і туристів вирушить до Абу-Сімбелу, щоб побачити вирівнювання сонця у вівторок.

Він пояснив, що електронні квитки допоможуть організувати та полегшити відвідування та уникнути будь-яких заторів, які можуть виникнути перед пунктами продажу квитків.

Слід також зазначити, що міністерство зробило покупку квитків онлайн доступною для Національного музею єгипетської цивілізації та Єгипетського музею на Тахрірі в рамках підготовки до того, щоб зробити цю функцію доступною для всіх об’єктів та музеїв, відкритих для відвідування у майбутній період.

Система електронних воріт була також впроваджена в Національному музеї єгипетської цивілізації, Єгипетському музеї на Тахрірі, Цитаделі Салах-ед-Дін у Каїрі, в районі пірамід Гізи, музеї Хургади та музеї Шарм-ель-Шейха.

Свіжі новини

Погода

Також читайте