ГоловнаТуризмБутан знову відкриває свої двері для міжнародного туризму

Бутан знову відкриває свої двері для міжнародного туризму

Минулого тижня Рада з туризму Бутану оголосила, що 23 вересня вона знову відкриє свої кордони для міжнародного туризму. Однак країна, розташована в передгір’ях Гімалаїв, хоче перетворити туризм, зосередившись на трьох областях: покращення інфраструктури та послуг, розширення туристичного досвіду та забезпечення стійкості туризму.

“Ковід-19 дав нам можливість спланувати, як структурувати та керувати туристичним сектором так, щоб він був не лише економічним, а й залишав невеликий соціальний слід”, – сказав Танді Дорджі, міністр закордонних справ та голова Ради з туризму Бутану. “Наша довгострокова мета – створити якісні враження для відвідувачів та добре оплачувані професійні робочі місця для наших громадян”.

Серед численних змін – переглянуті стандарти для постачальників послуг, включаючи готелі, гіди, туроператори та водії, які незабаром пройдуть суворіший процес сертифікації, перш ніж зможуть пропонувати свої послуги міжнародним туристам. Співробітники повинні брати участь у програмах підвищення кваліфікації та перепідготовки для покращення якості послуг.

У зв’язку з зростаючою загрозою зміни клімату Бутан також активізує свої зусилля щодо збереження вуглецевої нейтральності країни та перетворення її на екологічно чистий напрямок для туристів. Країна дуже вразлива до наслідків зміни клімату і викликаних ним частих дощів і повеней.

Для фінансування цих перетворень Бутан 20 червня збільшив податок на сталий розвиток (SDF) із нинішніх $65 до $200 з особи за ніч. Цей податок має бути використаний безпосередньо для заходів щодо просування вуглецево-нейтрального туризму та для навчання працівників у цьому секторі. Туристи з Індії продовжуватимуть платити раніше встановлений податок у розмірі близько $15, який буде збільшено пізніше.

Реорганізація туристичного сектора є частиною загальних змін по всій країні, починаючи з державної служби та закінчуючи фінансовим сектором. Ці зміни спрямовані на розвиток людського капіталу Бутану шляхом надання людям найкращих навичок, знань та розуміння.

“Наша стратегія з перебудови туристичного сектора повертає нас до нашого коріння, до “високоцінного, малооб’ємного” туризму, де ми задовольняємо потреби туристів, захищаючи при цьому наш народ, культуру, цінності та навколишнє середовище”, – каже Дорджі Дхрадхул, генеральний директор Ради з питань туризму Бутану. “Туризм – це стратегічний і цінний національний актив, важливий не тільки для тих, хто працює в цьому секторі, але й для всіх мешканців Бутану. Забезпечення його стійкості необхідне захисту майбутніх поколінь”.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

COVID-19: у країнах Азії збільшилася кількість нових випадків захворювання

На тлі сплеску випадків COVID-19, викликаного високоінфекційним варіантом JN.1,...

Найбільш закриті. До яких країн туристам майже неможливо потрапити

З кожним роком все легше мандрувати світом. Головне -...

Найзагадковіша країна знижує туристичний податок у 2 рази, щоб залучити більше туристів

Найзагадковіша країна світу заявила, що знижує туристичний податок у...

З наступного року країни Європи обмежать роботу сервісу оренди житла Airbnb

З наступного літа Австрія обмежить кількість ночей, на які...

У яких містах створено всі умови для туристів з інвалідністю

Бізнес-коаліція Valuable 500 опублікувала список міст, в яких найкраще...