ГоловнаТуреччинаТурецька Анталія через сильну спеку і високу вологість перетворилася на справжню лазню

Турецька Анталія через сильну спеку і високу вологість перетворилася на справжню лазню

Найсильніша спека та висока вологість перетворили популярний турецький курорт Анталія на справжню парну лазню. Туристи навіть поскаржилися на те, що з оглядового майданчика неможливо було помилуватися містом через велику кількість вологи в повітрі. Туристи стікаються на пляжі — проте вода також прогріта до температури теплої ванни.

У цифрах, як повідомляє турецьке 4-те регіональне управління метеорології, вологість сягає 74% – і це суттєво впливає на видимість. Як заявляють місцеві ЗМІ, туристи на оглядовому майданчику до Коньяалти не могли оглянути навколишню панораму – гори Бея, берегова лінія та скелі, які можна було легко побачити у звичайні дні, зникли у хмарах вологи.

Туристи масово стікаються освіжитись у морі. Однак вода прогрілася до 30 градусів, що додає відчуття парної та вологості.

Згідно з прогнозом, першого тижня серпня протримається «терпимо-спекотна» погода — від +32 до +35 градусів. Вдень трохи «підсохне» – вологість зменшиться до 50-60%, а вночі залишиться високою. Море, як і раніше, +30 градусів. Тож туман і погана видимість не виключені.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини