ГоловнаCOVID Travel NewsШвейцарія вводить нові обмеження на в'їзд для мандрівників

Швейцарія вводить нові обмеження на в’їзд для мандрівників

З понеділка на мандрівників з Албанії, Вірменії, Азербайджану, Брунея, Японії та Сербії будуть накладені нові обмеження на в'їзд до Швейцарії, оскільки ці країни входять в зону підвищеного ризику COVID-19.

Починаючи з понеділка, 27 вересня, для мандрівників з Албанії, Вірменії, Азербайджану, Брунея, Японії та Сербії будуть діяти нові обмеження на в’їзд до Швейцарії.

Зміна правил в’їзду для прибуваючих з цих країн було за рішенням Державного секретаріату з міграції (SEM) виключити ці шість країн зі списку безпечних країн і регіонів і включити їх до списку зон підвищеного ризику після збільшення числа випадків захворювання коронавірусів на їх території.

Навпаки, Уругвай тепер включений в список безпечних регіонів, і відвідувачі з цієї країни можуть в’їжджати до Швейцарії по полегшеним правилами, починаючи з наступного понеділка.

Відповідно до прес-релізу Федеральної ради Швейцарії, оголошує про ряд змін в заходи по боротьбі з COVID-19 в країні, іноземні громадяни, які прибувають з країни, включеної в список високого ризику, зокрема, туристи, не можуть в’їхати до Швейцарії, якщо у них немає підтвердження вакцинації однієї з вакцин, визнаних в Швейцарії в якості доказу поїздки.

“Особи, які мають швейцарський паспорт або дійсний дозвіл на проживання, можуть в’їжджати до Швейцарії з будь-якої країни в будь-який час. Всі особи, які в’їжджають до Швейцарії, повинні пред’явити в’їзну форму. Крім того, всі особи, які не були щеплені або до видужання, повинні показати негативний результат тесту”, – також зазначає Рада.

13 вересня Швейцарія ввела вимогу про наявність паспорта COVID-19 для бажаючих відвідувати закриті приміщення, такі як ресторани, кафетерії та інші. Також повідомлялося, що ті, хто був щеплений в третіх країнах, повинні були здавати аналізи кожні три дні, щоб мати можливість відвідувати закриті столові в Швейцарії.

Однак Рада оголосила, що тепер всі особи, щеплені вакциною, схваленою Європейською агенцією з лікарських засобів (EMA), включаючи тих, хто перебуває в третіх країнах, зможуть подати заяву на отримання швейцарського сертифіката COVID.

“Це означає, що туристи також можуть брати участь у громадській діяльності тут”, – наголошується в прес-релізі.

Ті, хто перехворів коронавірусом протягом останніх шести місяців, також зможуть отримати цей документ.

Ті, хто був щеплений вакцинами, що не схвалені EMA, зможуть отримати швейцарський сертифікат тільки в тому випадку, якщо вони проживають в Швейцарії, а вакцина, якою вони були щеплені, схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ).

Попит на тести COVID-19 для отримання сертифікатів COVID різко зріс з 10 вересня, що призвело до додаткових витрат федерального уряду в розмірі близько 160 мільйонів швейцарських франків. Оскільки уряд продовжив термін безкоштовного тестування для тих, хто щеплений тільки першою дозою вакцини COVID-19, передбачається, що до кінця листопада це обійдеться ще в 120 мільйонів швейцарських франків.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

В Іспанії знову введені маски: МЗС терміново попередило туристів про новий ковід і маски

На популярному курорті перезапустили масочний режим. МЗС терміново попередило...

Covid повертається: Іспанія вводить масочный режим через спалах інфекції

Іспанія повертає масочний режим по всій країні через спалах...

Туризм можуть знову закрити: ВООЗ готується до нової пандемії

Не встиг закритися останній «ковідний» шпиталь, як ВООЗ оголосила,...

Через нову пандемію Турецькі готелі знову залишаться без туристів

Позитивні прогнози щодо кількості туристів на 2024 рік можуть...

COVID-19: у країнах Азії збільшилася кількість нових випадків захворювання

На тлі сплеску випадків COVID-19, викликаного високоінфекційним варіантом JN.1,...