В Австралії спостерігається різкий стрибок випадків COVID-19

Два найбільших штати Австралії повідомили про різке збільшення числа нових випадків COVID-19, що підірвало надії на те, що обмеження на ізоляцію будуть зняті з більш ніж половиною населення країни.

У штаті Новий Південний Уельс (NSW), де знаходиться найбільше густонаселене місто країни Сідней, зареєстровано 110 нових випадків захворювання в порівнянні з 78 напередодні, майже через чотири тижні після закриття міста і прилеглих районів для стримування спалаху вирулентного варіанту Дельта.

У штаті Вікторія зареєстровано 22 нових випадки зараження в порівнянні з дев’ятьма днем ​​раніше, що є найбільшим збільшенням з моменту початку спалаху в цьому місяці.

Керівники охорони здоров’я заявили, що їх найбільше турбує кількість людей, які були активні в співтоваристві до отримання діагнозу про коронавірус, і що це число повинно бути близьким до нуля до скасування блокування.

Тим часом влада штату Вікторія заявили, що 16 з 22 нових випадків зараження перебували на карантині під час їх заразного періоду, в той час як місця зараження решти шести були «досить низькими».

  Армія стежить за карантином в Сіднеї, сотні солдатів патрулюють вулиці (ВІДЕО)

‘БІЛЬШЕ PFIZER’

Через півтора року після початку пандемії близько 13 мільйонів австралійців знаходяться під жорсткою ізоляцією, що підсилює тиск на федеральний уряд, результати опитувань якого є найнижчими за рік через мляву програму імунізації. Повністю вакциновано трохи більше 11% населення.

Основна вакцина в арсеналі уряду, розроблена AstraZeneca Plc, рекомендована для використання тільки людям старше 60 років, в той час як вакцина, вироблена Pfizer Inc була обмежена до 40 років через обмежену кількість.

  Армія стежить за карантином в Сіднеї, сотні солдатів патрулюють вулиці (ВІДЕО)

Дані, опубліковані в середу, показали, що роздрібні продажі в червні впали на 1,8% в порівнянні з місяцем раніше, що майже в чотири рази перевищує прогнозоване економістами падіння.

В Австралії краще, ніж у багатьох інших розвинених країнах, зберігаються відносно низькі показники COVID-19: трохи більше 32 100 випадків захворювання і 915 смертей.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини