ГоловнаЄгипетДля туристів у Єгипті з'єднають Хургаду та Шарм-ель-Шейх поромом

Для туристів у Єгипті з’єднають Хургаду та Шарм-ель-Шейх поромом

Туристи попросили відновити судноплавну лінію між Хургадою та Шарм-Ель-Шейхом – таку заяву, згідно з єгипетськими ЗМІ, зробив ряд посадових осіб туристичних компаній на Червоному морі. «Є запити від туристів різних національностей у Хургаді, особливо українців та росіян, які бажають відвідати монастир Святої Катерини на Південному Синаї», – заявили вони.

Нагадаємо, що Хургада та Шарм-ель-Шейх знаходяться майже на одній паралелі, але на різних континентах: Хургада розташована на Африканському континенті, а Шарм-ель-Шейх – на півострові Сінай, який формально належить Азії. І саме на Синаї знаходяться багато християнських святинь – гора Мойсея і монастир Святої Катерини – один з найдавніших безперервно діючих християнських монастирів у світі. Тому дістатися з Хургади в Шарм-ель-Шейх по прямій можливо або на літаку, або на поромі Червоним морем, тоді як на автобусі доведеться робити дуже великий гак годин на 10.

Гора Мойсея у Єгипті

Ця морська лінія між Хургадою та Шарм-Ель-Шейхом існувала, але припинила роботу понад два роки тому. Як заявив Башар Абу Таліб, капітан Синдикату гідів Червоним морем, багато туристів різних національностей хотіли б прокотитися між Хургадою і Шарм-ель-Шейхом – тим більше, що морська поїздка займає менше півтори години.

«Ця лінія скоротить подорож до 90 хвилин замість 7 години дороги. Вона необхідна для заохочення туристичних програм та планів та диверсифікації туристичного продукту між Південним Синаєм, Червоним морем та Верхнім Єгиптом, а також для отримання вигоди від виконаної роботи з розвитку у морському порту Хургади, що коштує близько 600 мільйонів єгипетських фунтів, та бути мостом, що з’єднує туристичні зони у Шарм-ель-Шейху, Святій Катерині, Табі, Хургаді та Луксорі», – запевняють єгипетські експерти. За їхніми словами, туристи в Шарм-ель-Шейху із задоволенням відвідають Хургаду і навпаки, відпочиваючі в Хургаді не будуть відвідати Шарм-Ель-Шейх та Святу Катерину.

У Єгипті для туристів з'єднають Хургаду та Шарм-ель-Шейх

«Поїздки позитивно активізують туризм між туристичними містами та полегшать візит туристів із міста Шарм-ель-Шейх для відвідування археологічних пам’яток у Луксорі. На поромі можна скоротити відстань до півтори години, замість 6 годин сухопутною дорогою з Хургади через Суец в Шарм-Ель-Шейх. Відновлення судноплавної лінії також важливе для обслуговування туристичного сектора між двома великими туристичними містами, Хургадою та Шарм-ель-Шейхом», – заявив експерт з туризму Мохамед Ейд, директор з маркетингу однієї з великих туристичних груп. Він також заявив, що туристичні експерти готові звернутися до мінтрансу за допомогою у цій роботі.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Сон із домашніми тваринами: плюси та мінуси».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода