ГоловнаЄгипетУ Єгипті туристку заарештували в аеропорту за вивезення сувеніра

У Єгипті туристку заарештували в аеропорту за вивезення сувеніра

Вісім днів провела у поліційній ділянці Луксора туристка із Франції. Її затримали в аеропорту з купленим у готелі сувеніром і звинуватили у вивезенні культурної спадщини Єгипту, повідомило минулого тижня видання Le Figaro.

Після 10-денного туру з круїзом Нілом 56-річна жінка 26 січня збиралася повернутися на батьківщину. При огляді співробітників привернула невелика статуетка в її багажі. Непомітна фігурка викликала підозру – чи не контрабанда це стародавнього артефакту?!

Терміново запросили експертів: двоє з трьох фахівців визнали в ній не просту дрібничку, а цінний предмет віком 4500 років. Туристку зняли з рейсу та заарештували.

Наступного дня француженка розповіла у суді, що придбала статуетку за 250 євро у магазинчику при готелі Sofitel Winter Palace Luxor. А представник сувенірної крамниці пояснив, з якої майстерні він отримує копії справжніх творів давньоєгипетського мистецтва. На цьому судовий розгляд було припинено, а туристку визнали сумлінним покупцем.

Але пригоди не закінчилися: іноземку знову доставили до поліційної дільниці, і знадобилося ще кілька днів для оформлення документів на виїзд із країни. Єдине потурання – вночі спала на дивані в одному з кабінетів, а день проводила у загальній камері з кількома десятками інших затриманих.

Після прибуття до Парижа – юрист за фахом – вона вирішила досягти справедливості, принаймні сподівається на повернення конфіскованого у неї сувеніра.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У популярному готелі в Єгипті отруїлися туристи, дійшло навіть до гепатиту А

Готель у Хургаді на все включено довів туристів до...

У Таїланді британець убив росіянина на вечірці біля басейну

У Таїланді місцева поліція розбирається із результатом вечірки біля...

У Таїланді туриста заарештували за поганий відгук про місцеве кафе

Тайські поліцейські заарештували британського туриста, на ім'я Олександр за...

Википає морська вода та гинуть корали: у Таїланді закрили острів через аномальну температуру моря

На тайському Пхукеті закрили один з островів для туристів...