ГоловнаІспаніяВлада Іспанії планує знести тисячі пляжних барів та готелів першої лінії

Влада Іспанії планує знести тисячі пляжних барів та готелів першої лінії

Пляжні бари та готелі першої лінії зноситимуть, що цікаво — у рамках «довгограючої» «зеленої повістки». Під загрозою пляжна інфраструктура в Іспанії може опинитися у зв’язку з «ризиками підвищення рівня моря та глобального потепління». Але все йде до того, що популярна у туристів країна вирішила кардинально зменшити їх приплив.

Як пише видання The Olive Press, йдеться про закон, точніше, поправку до Загального положення про прибережну зону в Іспанії, який наразі розглядається Міністерством екологічного переходу в Мадриді якраз у рамках обговорення підвищення рівня моря та глобального потепління. У цій поправці назвали «зоною ризику» прибережні курорти, «де сходяться скелі, набережні, піщані пляжі, і море і в результаті ці землі «особливо чутливі до підвищення середнього рівня моря, пов’язаного зі зміною клімату».

Суть скандальної пропозиції в тому, що поправка може призвести до того, що власники власності у відповідних районах втратять свої права власності, оскільки цю власність буде перекласифіковано на «громадське надбання».

Якщо по-простому, то пляжні бари та ресторани, а також готелі та навіть приватні будинки у певних частинах іспанського узбережжя будуть офіційно вилучені. Тільки деякі з них будуть здані назад в оренду власникам на 30 років або максимум на 75 років. А як тільки термін оренди закінчиться, іспанський уряд отримає право робити з об’єктами нерухомості все, що забажає, включаючи їхнє знесення.

У разі схвалення цієї поправки будь-яка власність на «кордоні ризику» пляжу може бути «віджата» на користь «зеленої повістки». Але схоже здаватися в Іспанії не збираються. Лише у місті Денія в Андалузії проти закону пройшли масові маніфестації. Закон має торкнутися майже 4 тис. різних об’єктів нерухомості у місті і це зустріло масове обурення, оскільки за фактом у мешканців на законних підставах забирають власність. «Об’єкти нерухомості, швидше за все, будуть оголошені позбавленими дозволів на будівництво, як тільки вони вичерпають свій термін корисного використання», – пояснюють вони.

На даний момент законопроєкт перебуває на стадії підготовки. Далі він має пройти громадські консультації, перш ніж одержати остаточне схвалення уряду Іспанії.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Туристам у Європі загрожують серйозні штрафи за носіння фальшивих дизайнерських речей

Нещодавно в Німеччині один із туристів був оштрафований на...

У популярному готелі в Єгипті отруїлися туристи, дійшло навіть до гепатиту А

Готель у Хургаді на все включено довів туристів до...

У Таїланді британець убив росіянина на вечірці біля басейну

У Таїланді місцева поліція розбирається із результатом вечірки біля...

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: туристам запропоновано ходити пішки

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: скандал зчинили...

У Туреччині знайшли ким замінити туристів з України

У Туреччині знайшли, ким замінити українських туристів — як...