ГоловнаВелика БританіяБританія потрапила до транспортної блокади: мільйонам пасажирів наказано залишатися вдома

Британія потрапила до транспортної блокади: мільйонам пасажирів наказано залишатися вдома

«Сидіть удома!» – так порадили туристам на найбільшому острові Європи – Британії. Цього разу британських потенційних туристів закривають не на ковід: їх знерухомлює повний авіахаос та масові страйки, які перетворюють їхні подорожі на справжнє пекло, а ЗМІ заявляють, що «новий набір залізничних страйків налаштований на те, щоб завдати шкоди нації». «Мільйонам було в наказовому порядку сказано залишатися вдома, оскільки страйки залізничників уже викликали тиждень приміського пекла, а попереду буде ще гірше!», – пишуть місцеві ЗМІ.

Черговий страйк намічено на 27 червня – йдеться про співробітників Network Rail, найбільшого залізничного оператора. Основна причина – суперечка про заробітну плату, робочі місця та умови. Підвищення на 2% заробітної плати на залізниці визнали «нікчемним». Профспілкові лідери зробили цю заяву після того, як відхилили нову пропозицію від Network Rail, яку вони назвали «нікчемною».

«Компанії, які експлуатують потяги, залишаються впертими і відмовляються робити будь-які нові пропозиції щодо гарантій зайнятості та оплати праці. Страйк є єдиною можливістю, щоб як залізнична галузь, так і уряд зрозуміли, що ця суперечка триватиме стільки, скільки буде потрібно, допоки ми не отримаємо врегулювання шляхом переговорів. Громадськість, яка відчуватиме незручності внаслідок нашого страйку, має розуміти, що саме політика уряду та Network Rail призводить до того, що залізнична мережа буде закрита на 24 години», – заявляють профспілки.

У ЗМІ згадують, що минулого місяця вже відбулися три страйки, один з якого став найбільшим за останні 30 років. У деяких регіонах сполучення було повністю припинено і пасажири залишилися у скрутному становищі.

В авіагалузі, до речі, справи не кращі. Нещодавно аеропорт Хітроу закликав до авіакомпаній із пропозицією… припинити продавати квитки на літо, подробиці читайте у матеріалі “Безпрецедентно: у Великобританії припиняють продаж авіаквитків“.

ДОВІДКА: Великобританія, вірніше Британський острів, який ділять Англія, Шотландія та Уельс, офіційно вважається найбільшим островом Європи. У всьому світі він сьомий за площею. Крім того, він посідає третє місце у світі за населенням, поступаючись лише Яві та Хонсю.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Фінська авіакомпанія Finnair починає зважувати пасажирів перед вильотом

Фінська авіакомпанія Finnair, почала просити пасажирів добровільно зважуватися перед...

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa попередила про масштабні перебої у польотах

Профспілка Ver.di закликала наземний персонал найбільшої німецької авіакомпанії Lufthansa...

Стюардеса розповіла, де насправді сидять найгірші пасажири

Бортпровідники ненавидять працювати у певній секції на борту літаків...

Одна з балканських країн збільшує авіасполучення з Росією, незважаючи на санкції ЄС

Сербський авіаперевізник Air Serbia, незважаючи на санкції Євросоюзу проти...

Європейська авіакомпанія скасовує понад півтисячі авіарейсів

Найбільший фінський авіаперевізник Finnair скасує близько 550 рейсів на...