ГоловнаТаїландСтародавнє місце в Таїланді за одну ніч стало шалено популярним у туристів,...

Стародавнє місце в Таїланді за одну ніч стало шалено популярним у туристів, почалося дике паломництво

Стародавній пам’ятник у Таїланді несподівано для місцевої влади став шалено популярним у туристів. Почалося дике паломництво, яке стурбувало як керівництво парку, де знаходиться пам’ятник, так і влада провінції — пише тайська преса.

Справа в тому, що 19 вересня агентство ООН з культури ЮНЕСКО включило руїни храму Као Кланг Нок у Сі Тхепі, приблизно за 200 км на північ від Бангкока до списку Світової спадщини, – вони стали сьомими в Таїланді, включеними до цього списку. Реклами додали і нечисленні туристи, які заявили, що цей “не надто відомий археологічний об’єкт” цілком тягне на “недорогу Мачу-Пікчу”.

Поки тайське МЗС заявляло, що це момент «великої гордості для тайського народу», який підвищить «міжнародну поінформованість про цінності та значення» цього об’єкта, керівництво парку, де розташований об’єкт, схопилося за голову — вже у вихідні відвідати пам’ятку прибутку немислимі 20 тис. туристів.

Не минуло й тижня, як почалися серйозні розмови про заборону туристам підніматися на руїни. “Заборона зробила б це давнє місце більш цінним”, – буквально заявив глава району Сі Тхеп Вірават Ваттанавонгфреук. Він радить туристам «залишатися внизу та оглянути це давнє місце, оголошене об’єктом Всесвітньої спадщини». Справа в тому, що Као Кланг Нок – це латеритова ступа, що обрушилася, висотою 20 метрів, яка містить священні буддійські реліквії.

Підйом на руїни, як зазначає місцева влада, як мінімум небезпечний. Крім того, у нової точки тяжіння є й інші проблеми — такі як доступ до громадських туалетів та інших об’єктів, необхідних багатьом туристам.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Мальовниче чеське місто обрали новою різдвяною столицею Європи

Друге за величиною місто Чехії Брно обрали різдвяною столицею...

7 чудес світу, які потрібно відвідати кожному

На планеті існують місця, ніби створені для зйомок фільмів...

Флоренція заборонить туристам для бронювання найпопулярніший у світі сервіс

Італійська Флоренція запровадить заборону на короткострокове бронювання нерухомості для...

Флоренція планує з листопада заборонити туристам бронювати житло через Airbnb

Влада Флоренція оголосила про плани заборонити короткострокову оренду нерухомості...