ГоловнаТуреччинаВ Туреччини повідомили, що буде з цінами на відпочинок у 2024 році

В Туреччини повідомили, що буде з цінами на відпочинок у 2024 році

Професіонали туризму «не можуть визначити майбутніх витрат і зазнають труднощів із визначенням цін на наступний рік. Так, на популярному у туристів курорті Туреччини повідомили, що буде з цінами на відпочинок у 2024 році. Йдеться про Бодрум, який готується закрити туристичний сезон.

Як повідомляє турецьке видання Turizm Guncel, цього року своєї мети в 1,5 млн туристів курорт не досяг, хоча і був близьким до цієї цифри. Кількість туристів, які прибувають до Бодруму літаком, цього року скоротилася на 5%, а от морем прибули на 20% більше. При цьому “валютні надходження збільшилися”, і місцеві експерти пояснюють це “візитами європейських та кваліфікованих туристів”.

Як заявив голова Асоціації готельєрів Бодрума Омер Фарук Денгіз: «Незважаючи на те, що приїхала певна кількість іноземних туристів, валютні надходження на душу населення цього сезону збільшилися. Це означає, що найдорожчі номери у нас були зайняті. Ми ще працюємо, виходячи з моделі, що якщо заповнити готель під зав’язку, він принесе прибуток. Це розуміння помилкове. У нинішньому процесі те, що готель заповнений, не означає, що ви заробите гроші», – заявив він.

Далі готель позначив дещо насторожуючу позицію — за його заявою, власники готелів хочуть «досягти певного рівня заповнюваності та отримати прибуток, не надто знижуючи ціну». Тобто наступного сезону ціни нижчі не стануть — готельєри всіляко «обороняють» свої права на високі розцінки, заявляючи, що якісний відпочинок коштує грошей.

Проте тривога їх не лишає. Голова Асоціації професійних менеджерів готелів Бодрума Сабахаттін Думан заявив, що цього року сезон повернувся в нормальне русло дуже пізно. «Були об’єкти, які навіть святкували Курбан-Байрам наприкінці червня із 50% заповнюваністю. Усі об’єкти вийшли на повну потужність у період з 15 по 20 липня. Причому внаслідок скорочення попиту, що розпочався з відкриттям шкіл, багато установ закрили сезон наприкінці вересня. Таким чином, туристичний сектор намагався економити рік за повної зайнятості протягом двох місяців», – заявив він. І також зазначив «головного ворога»: попит знизився навіть тому, що значна частина туристів віддала перевагу орендувати вілли і резиденції через такі канали, як Airbnb.

У результаті, схоже, загадувати на майбутнє та прогнозувати ціни готельєри не поспішають. Європейські туристи, звісно, виявляють до Бодруму інтерес. А далі описали основні тенденції. «Якщо подивитися на 2023 рік в цілому, то головна проблема в тому, що витрати неможливо передбачити. нам додатковими витратами. У 2024 році ми очікуємо на ту ж нервову обстановку. З одного боку, непередбачуваність витрат внутрішнього ринку, невизначеність мінімальної заробітної плати, з іншого боку, підвищення податків, інфляція в єврозоні та зниження реальної вартості євро… Треба вручити медаль власнику готелю, який подолав цю спіраль і завершив здоровим чином сезон», — підбив підсумок пан Думан.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Тарілка макаронів за $100: туристи в Туреччині шоковані дикими цінами на їжу

Туристи, які вирушили до Бодруму на свято Ід аль-Фітр,...

Сім готелів Туреччини увійшли до списку найкращих у світі

Сім готелів Туреччини було визнано найкращими у світі за...

Хвилі доходили до другого поверху, ресторани зруйновані, яхти затоплені: Курорти Туреччини накрив шторм

У Бодрумі хвилі сягали другого поверху, ресторани зруйновані, яхти...

На курорти Туреччини обрушилася стихія: ресторани зруйновано, яхти затоплено

Передбачений шторм прийшов до Туреччини – на курорти обрушилася...

Названо найпопулярніші туристичні напрямки на 2024 рік

Незважаючи на те, що 2023 рік ще не закінчився,...