ГоловнаМіжнародні організаціїЄСЄвропейська влада наклала на Amazon рекордний штраф

Європейська влада наклала на Amazon рекордний штраф

Європейська установа оштрафувала Amazon на рекордну суму. Це можна побачити в останній фінансовій звітності компанії до влади США. За порушення Регламенту GDPR накладено штраф у розмірі 746 мільйонів євро. Раніше в цьому місяці Національна комісія із захисту даних Люксембургу наклала на гіганта електронної комерції рекордний штраф за те, як Amazon обробляє особисті дані європейців.

“У даних немає жодних порушень, а інформація про клієнтів не розголошується третім сторонам. Ці факти незаперечні. Ми категорично не згодні з рішенням комісії та збираємося оскаржити його. Рішення про те, як ми представляємо відповідну рекламу нашим клієнтам, ґрунтується на суб’єктивному та необґрунтованому тлумаченні європейського законодавства про конфіденційність, і запропоноване покарання абсолютно не пропорційне навіть такому тлумаченню”, – йдеться у заяві американської компанії.

Причиною того, що штраф був накладений відповідною люксембурзькою організацією, є те, що там знаходиться штаб-квартира ЄС. Сама комісія не коментує ситуацію, оскільки це заборонено місцевим законодавством.

Європейська влада протягом кількох років контролювала Amazon через величезну кількість даних, які компанія збирає від своїх користувачів. Компанія виправдовує свої дії бажанням надати своїм клієнтам індивідуальний підхід, неодноразово заявляючи, що дотримується всіх рекомендацій при обробці довіреної їм інформації. За словами регулюючих органів, Amazon використовує цю інформацію, щоб отримати несправедливу перевагу перед своїми конкурентами.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Туреччина, Дубай та Індія: туристів попередили про гігантський штраф за порушення одного правила

Туристи можуть отримати величезний штраф і навіть сісти у...

На популярному іспанському курорті вигадали ще одне дивне правило для туристів

На популярному серед туристів узбережжі Коста-Бланку в провінції Аліканте...

Тепер за резервування місць на пляжі туристів штрафуватимуть на популярному курорті

Радикальні заходи у вигляді штрафів за резервацію пляжних місць...

Шумних туристів на популярних курортах Португалії тепер штрафуватимуть одразу на 160 тисяч

Любов до гучної музики на популярних курортах обійдеться туристові...