ГоловнаCOVID Travel NewsШвейцарія повідомила, хто тепер має право в'їжджати до країни

Швейцарія повідомила, хто тепер має право в’їжджати до країни

Починаючи з понеділка, 20 грудня, влада Швейцарії вводить нові заходи боротьби з коронавірусною інфекцією: для туристів трохи послабили умови в’їзду, а також зробили чергову спробу обмежити громадське життя нещепленим мандрівникам та місцевим. Рішення було прийнято Федеральною радою на засіданні, що відбулося у п’ятницю, 17 грудня, щоб стримати поширення коронавірусу та полегшити навантаження на лікарні.

З наступного тижня в’їжджати до Швейцарії зможуть, як і раніше, вакциновані мандрівники, проте згідно з новими правилами, вони зможуть обирати, який медичний документ надати: експрес-тест на антиген, проведений протягом 24 годин з моменту прибуття, або ПЛР-тест, зроблений протягом 72 годин. З того ж дня туристам, які або вакциновані, або недавно перехворіли на коронавірус, більше не потрібно проходити повторний тест протягом чотирьох-семи днів після в’їзду в країну.

«Після консультацій з кантонами Федеральна рада також адаптувала режим тестування для в’їзду в країну, що діє з понеділка, 20 грудня. На додаток до ПЛР-тестів, взятих протягом попередніх 72 годин, для в’їзду до Швейцарії також прийматимуться експрес-тести на антигени, взяті протягом попередніх 24 годин. Вимога про проходження другого тесту через чотири-сім днів після в’їзду в країну буде скасована для осіб, які щеплені або одужали після COVID-19», – йшлося у прес-релізі Ради.

Рада також вирішила знову взяти на себе витрати на деякі тести COVID-19 для отримання “ковидного” сертифікату. Тести, витрати на які будуть покриті, включають ПЛР-аналізи слини та експрес-тести на антигени, тоді як самотестування, індивідуальні ПЛР-тести та тести на антитіла не покриватимуться.

Посилення умов на доступ до громадських місць

На засіданні в п’ятницю Рада також вирішила посилити заходи для нещеплених людей у ​​країні, замінивши правило 3G правилом 2G. Це означає, що в таких місцях, як ресторани, готелі, а також культурні, спортивні та розважальні заклади та заходи, можуть потрапити лише вакциновані та перехворілі туристи та місцеві, тоді як раніше доступ отримували і нещеплені гості з результатами ПЛР-тесту. Вимога носити маску у громадських критих місцях залишається обов’язковою. Втім, правило 3G нікуди не поділося: воно, як і раніше, застосовуватиметься для заходів на відкритому повітрі за участю понад 300 осіб.

Що стосується місць, де неможливо носити маску або застосовувати інші антиковидні вимоги, уряд запровадив вимогу 2G+, що означає, що особи, які відвідують ці місця, повинні бути вакциновані або перехворіти на COVID-19, а також подати негативні результати тесту на ковід. Спочатку заходи діятимуть до 24 січня наступного року.

Обмеження були введені у спробі країни зупинити кількість випадків COVID-19 після того, як 13 грудня (понеділок) вперше понад 300 пацієнтів із COVID-19 перебували у відділеннях інтенсивної терапії по всій Швейцарії. Ця цифра найбільше турбує уряд, який побоюється, що відділення інтенсивної терапії у лікарнях можуть бути перевантажені в міру поширення нового варіанта Омікрону. А попереду ще цілий гірськолижний сезон.

«Вище за цей рівень оптимальний догляд вже неможливий для всіх пацієнтів, оскільки лікування інших захворювань доводиться відкладати. За поточними оцінками, очікується, що до кінця року заповнюваність відділення інтенсивної терапії досягне від 350 до 400 пацієнтів із COVID-19», – наголосила Рада, оголошуючи про нові заходи.

Дані Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) показали, що за останні сім днів у Швейцарії було зареєстровано 47.688 нових випадків захворювання та 109 смертей. При цьому трохи більше 2/3 населення повністю вакциновано, а 16.3% пройшли ревакцинацію.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

В Іспанії знову введені маски: МЗС терміново попередило туристів про новий ковід і маски

На популярному курорті перезапустили масочний режим. МЗС терміново попередило...

Covid повертається: Іспанія вводить масочный режим через спалах інфекції

Іспанія повертає масочний режим по всій країні через спалах...

Туризм можуть знову закрити: ВООЗ готується до нової пандемії

Не встиг закритися останній «ковідний» шпиталь, як ВООЗ оголосила,...

Через нову пандемію Турецькі готелі знову залишаться без туристів

Позитивні прогнози щодо кількості туристів на 2024 рік можуть...

COVID-19: у країнах Азії збільшилася кількість нових випадків захворювання

На тлі сплеску випадків COVID-19, викликаного високоінфекційним варіантом JN.1,...