ГоловнаLifeStyleСтоматолог розповіла, як чистити і що їсти, щоб зуби сяяли білизною

Стоматолог розповіла, як чистити і що їсти, щоб зуби сяяли білизною

Ретельне чищення зубів щіткою та зубною ниткою – найкращий спосіб підтримувати зуби у відмінному стані. Проте британські стоматологи на сторінках англійських видань розповіли, що насправді більшість людей неправильно чистять зуби та ушкоджують їх.

За словами Ханни Кінселл, хоча їжа та напої можуть забруднити зуби, але те, як саме їх чистять, може мати вирішальне значення. «Замість того, щоб агресивно чистити зуби, що може бути природною реакцією, спробуйте тримати зубну щітку в самому кінці і використати захоплення, якби ви тримали ручку. Це зменшить тиск на щітку та зуби, тим самим захистивши їх від пошкоджень. Всі ці речі можуть сприяти білішим зубам!» – озвучила лайфхак лікар.

Є ще один важливий момент. Використання звукової зубної щітки, а не ручної, допоможе вибілити зуби. «Використання звукової електричної зубної щітки може забезпечити потужну динамічну очищувальну дію, яка допомагає зберегти зуби та ясна здоровими за рахунок видалення зубного нальоту, а також ефективне видалення плям, яке допомагає освітлити зуби та відновити їхню природну білизну», – додала вона.

Коли справа доходить до підтримки блиску зубів, не потрібно обмежуватися традиційними засобами для догляду за ротовою порожниною – існують альтернативи. Наприклад, дотримання певної дієти. На думку стоматолога, полуниця є природним відбілювачем зубів. «Полуниця містить яблучну кислоту, яка насправді є натуральним відбілювачем зубів. Очевидно, що не варто старатись з її вживанням, не втирайте її в зуби і не тримайте занадто довго на емалі, але здорова кількість полуниці може допомогти у відбілюванні! Також працюють і яблука – це відмінний спосіб чищення зубів, якщо їх немає занадто агресивно. Грубі краї хрусткої їжі, такої як яблука, можуть допомогти видалити бактерії із зубів», – розповіла медик.

Хоча ці популярні фрукти можуть допомогти, є деякі продукти харчування та напої, які можуть погіршити стан зубів. «Кава, чай та червоне вино можуть швидко викликати утворення жовтих або коричневих плям, тому такі дрібниці, як усвідомлення необхідності уникати цих напоїв, якщо це можливо, або вживання їх через соломинку, можуть допомогти зберегти зуби білими та уникнути плям», – додала експерт .

Крім того, нікотин від сигарет також може фарбувати зуби, тому зрозуміло, що слід уникати куріння, щоб зберегти зуби білими. Проте лікар підкреслила, що люди, які страждають на певні захворювання, ймовірно, також будуть більш схильні до жовтих зубів: «Більшість людей не знають, що такі проблеми зі здоров’ям, як діабет, рак порожнини рота, анемія та деякі розлади харчової поведінки, також можуть призвести до пошкодження зубної емалі та здоров’я порожнини рота, що може призвести до жовтизні зубів. Завжди звертайтеся за допомогою до професіонала під час виявлення проблеми».

Прийом стоматолога

За словами експерта, один із найкращих способів стежити за здоров’ям порожнини рота – відвідувати свого стоматолога кожні шість місяців. «Вони зможуть розповісти вам все про колір ваших зубів, якщо ви не бачите жодних покращень у своєму здоров’ї зубів. Ви завжди можете подумати про професійне відбілювання зубів, вініри або композитне склеювання, щоб штучно відбілити зуби. Якщо це буде зроблено медичним працівником, результати можуть значно підвищити упевненість у собі», – поділилася вона.

Проте чищення зубів щіткою та зубною ниткою двічі на день, а також щоденне вживання достатньої кількості води також допоможуть зберегти зуби здоровими.

Раніше DIP писав, про «П’ять напоїв, які спалюють жир на животі».

* Цей контент, включаючи поради, містить лише загальну інформацію. Це жодною мірою не замінює кваліфікованого медичного висновку. Завжди консультуйтеся з фахівцем або лікарем для отримання додаткової інформації. Бажаємо міцного здоров’я, ваш DIP.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Шезлонги можуть заборонити по всьому світу: у Європі зроблено перший крок до такої заборони

Схоже, що у світі почалося зондування чи навіть підготовка...

Лікарі назвали продукти, які треба їсти на ніч, щоб добре спати

Їжа може впливати на якість сну. Британські лікарі на...

Лікар назвав умови, за яких організм сам швидко позбавляється зайвого жиру

Швидке схуднення та позбавлення жиру підпорядковується п'яти правилам, які...

Дієтологи визнали чорну каву найкращим напоєм для схуднення

Дієтологи Лорен Манакер і Бріттані Данн включили чорну каву...

Лікар назвала продукти, які не можна їсти натще

Лікар-дієтолог Наталія Круглова радить людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту...