ГоловнаМедицинаБіль у м'язах та суглобах – рання ознака зараження Омікроном

Біль у м’язах та суглобах – рання ознака зараження Омікроном

Біль у м’язах та суглобах, особливо у спині, попереку та плечах, може бути ранньою ознакою зараження Омікроном, пише Daily Express.

За даними Національної служби охорони здоров’я, ці неочевидні симптоми часто зустрічаються у пацієнтів і можуть допомогти виявити Covid-19 на ранній стадії, щоб вчасно розпочати лікування.

«Люди відчувають біль, який може з’являтися і зникати через деякий час під час одужання. Дехто також відчуває дивні чи змінені відчуття, такі як поколювання чи поколювання, слабкість у руках чи ногах», — розповіли фахівці.

Згідно з дослідженням симптомів ZOE – найбільшому додатку для вивчення та спостереження за симптомами SARS-CoV-2 – такий біль може виникати на початку інфекції. Зазвичай вони тривають у середньому два-три дні, але можуть тривати й довше – залежно від віку пацієнта.

«Зазвичай вони тривають у середньому два-три дні, але з віком можуть тривати довше. У дітей болі продовжуються до чотирьох днів, у дорослих 16-35 років – до п’яти днів, у дорослих 35-65 років – до семи днів, а для людей старше 65 років – до восьми днів», – кажуть вчені, які беруть участь у проекті.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини