ГоловнаCOVID Travel NewsУ Туреччині злякалися швидкого закриття: в Європі зафіксовано всплеск ковідних хворих

У Туреччині злякалися швидкого закриття: в Європі зафіксовано всплеск ковідних хворих

Covid-19, про який у Європі цього літа спробували забути, знову нагадав про себе – таку інформацію з тривогою опублікували турецькі туристичні ЗМІ. У червоний колір, що свідчить про швидке зростання нових випадків, пофарбувалися як основні країни-постачальники туристів, і середземноморські конкуренти Туреччини. У Туреччині вже побоюються, чи не порушать європейці питання про нове закриття кордонів ближче до кінця літа, тоді самий пік цього сезону може бути зірваний.

Йдеться в першу чергу про горезвісний Omicron, вірніше про його більш заразних підваріантів BA.4 і BA.5. Через них останніми тижнями випадки Covid-19 зростають майже у всіх країнах Європи. Точніше ситуація виглядає так:

Німеччина: у країні останнім часом побільшало щоденних випадків Covid-19, 2 червня виявлено 48 тис. 502 випадки, 9 червня — 77 тис. 636, 16 червня — 89 тис. 142. У результаті кількість нових випадків на 100 тис. осіб на тиждень 23 червня становило 532,9. При цьому 9 червня воно становило 276,9 та 427,8 16 червня. Згідно із заявою Інституту Роберта Коха, 23 червня було виявлено 119 тисяч 360 нових випадків. Міністр охорони здоров’я Німеччини Карл Лаутербах заявив, що випадки захворювання не зменшаться влітку.

Бельгія та Франція: у Бельгії, згідно з середньодобовим показником щотижневих даних, оголошених Національним інститутом громадського охорони здоров’я, кількість хворих досягла 2 тисяч 756, тобто зростання склало 46%. У Франції, знову ж таки згідно з даними, опублікованими французьким агентством громадської охорони здоров’я 23 червня, за останні 24 години було зафіксовано 79 тисяч 852 хворих. А в Ніцці знову повернули обов’язкове носіння масок у громадському транспорті.

Нідерланди: кількість хворих у Нідерландах збільшилася на 36% порівняно з попереднім тижнем, досягнувши середньодобового показника 4 тисячі. Згідно з середньодобовими щотижневими даними, опублікованими Нідерландським національним інститутом громадської охорони здоров’я та навколишнього середовища (RIVM), кількість нових випадків за останні 7 днів склала 3’983 особи.

Великобританія: тут, запевняють турецькі джерела, урочистості, присвячені 70-річчю вступу Єлизавети на престол, викликали сплеск випадків по всій країні. Згідно з даними Управління національної статистики (ONS), кількість випадків зараження Covid-19 у Великобританії збільшилася на 43% за тиждень після святкування, причому зараженими виявилися 1,4 млн. Агентство з безпеки праці Великобританії (UKHSA) класифікувало варіанти BA.4 та BA. 5 як «варіанти, які викликають занепокоєння». Вчені також попередили, що можуть зіткнутися з новою хвилею інфекцій Covid-19.

Такою є ситуація в основних постачальників туристів до Туреччини. Що ж до її середземноморських конкурентів, тут справи такі:

  1. Іспанія: випадки Covid-19 у країні зростають протягом останніх двох тижнів, причому кількість пацієнтів з Covid-19, які проходять лікування в лікарнях, зросла до найвищого рівня з лютого.
  2. Італія: за даними фонду GIMBE, за період з 15 по 21 червня в країні було виявлено 255 тис. 442 нових випадків. Це число відповідає зростанню на 58,9% порівняно з попереднім тижнем. Причому з початку тижня кількість щоденних випадків у країні була вищою за 50 тисяч у середньому.
  3. Греція: після державного свята в понеділок, 13 червня, кількість хворих стрімко зростає. Загальна кількість випадків, виявлених з початку спалаху, збільшилась на 72 тис. 563 за 10 днів. Уряд розглядає суворіші правила боротьби з коронавірусом, оскільки кількість випадків захворювання швидко зростає, особливо у туристичних регіонах.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини