ГоловнаCOVID Travel NewsОголошено новий порядок в'їзду туристів на Кубу

Оголошено новий порядок в’їзду туристів на Кубу

Нові правила в’їзду для туристів анонсувала Куба з Нового року. Йдеться про спеціальну анкету, яку мають заповнити туристи.

Згідно з інформацією кубинським Мінтрансом – спільно з міністерством туризму, внутрішніх справ та охорони здоров’я, а також митною службою, «розроблено оновлений механізм обліку та контролю тих, хто в’їжджає на острів». «Він передбачає завчасне подання пасажирами даних про прибуття в країну місцевим органам виконавчої влади шляхом заповнення електронного документа нового зразка», – йдеться у заяві МЗС.

З 1 січня 2022 року туристи, які прибувають на Кубу, зобов’язані будуть завчасно, але не раніше, ніж 72 години до прибуття на острів, заповнити спеціальну анкету на сайті http://www.dviajeros.mintrans.gob.cu – причому заповнювати анкету туристу доведеться англійською чи іспанською мовою. В анкеті чотири розділи – персональні дані, міграційні, санітарні та митні відомості.

Отриману в результаті анкету з QR-кодом туристу потрібно буде роздрукувати. Роздруківку у свою чергу потрібно пред’явити місцевій владі при перетині кордону. На кожного туриста анкета заповнюється індивідуально. Туристів також попередили, що в залежності від правил перевізника анкета може знадобитися вже при посадці на рейс.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Дієтолог розповіла туристам, які продукти краще не вживати під час польоту літаком, а які бажані».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода