ГоловнаCOVID Travel NewsЯпонія пом'якшила правила в'їзду до країни туристичних груп

Японія пом’якшила правила в’їзду до країни туристичних груп

Відвідати Японію у складі організованої групи стане простіше вже наступного тижня. При цьому індивідуальні туристи, як і раніше, не допускаються в країну. Про це повідомляє Japan Times.

Японія дозволить подорожувати країною у складі туристичних груп без супроводу гіда. Нові правила набирають чинності з 7 вересня, заявив у середу прем’єр-міністр країни Фуміо Кісіда. Японія також збільшує ліміт щоденних прибуттів з 20 000 до 50 000 чоловік.

Кісіда пообіцяв, що у майбутньому він розгляне можливість ще більшого послаблення прикордонних обмежень. «У всьому світі зростають міжнародні обміни. Нам необхідно взяти в них участь і отримати вигоду з ослаблення ієни, ми піднімемо максимальний рівень турпотоку до 50 000 осіб з 7 вересня, а також дозволимо організованим туристам з усіх країн в’їжджати до країни без подальшого супроводу».

Таким чином, туристам більше не потрібний супроводжуючий, але тільки в тому випадку, якщо в Японії їх приймає місцева туристична агенція.

7 вересня набирає чинності ще одне правило, що полегшує життя туристам. Скасується вимога тестування перед від’їздом для мандрівників, які одержали щонайменше три дози вакцини проти COVID-19. Наразі туристи мають надати на кордоні негативний результат тесту, взятого протягом останніх 72 годин.

У Японії продовжують діяти одні із найсуворіших прикордонних правил у регіоні. Водночас Таїланд та Сінгапур скасовують тестування та карантин, даючи іноземним гостям все більше свободи.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

В Іспанії знову введені маски: МЗС терміново попередило туристів про новий ковід і маски

На популярному курорті перезапустили масочний режим. МЗС терміново попередило...

Covid повертається: Іспанія вводить масочный режим через спалах інфекції

Іспанія повертає масочний режим по всій країні через спалах...

Туризм можуть знову закрити: ВООЗ готується до нової пандемії

Не встиг закритися останній «ковідний» шпиталь, як ВООЗ оголосила,...

Через нову пандемію Турецькі готелі знову залишаться без туристів

Позитивні прогнози щодо кількості туристів на 2024 рік можуть...

COVID-19: у країнах Азії збільшилася кількість нових випадків захворювання

На тлі сплеску випадків COVID-19, викликаного високоінфекційним варіантом JN.1,...