ГоловнаІталіяВенеція відкладає запровадження туристичного податку до 2023 року

Венеція відкладає запровадження туристичного податку до 2023 року

Раніше цього року венеціанська влада оголосила, що туристам, які прямують до міста на воді, починаючи з наступного місяця доведеться купувати квитки за ціною від 3 до 10 євро на день.

Проте, схоже, що місто пішло назад. Міська рада проголосувала за те, що систему бронювання та оплати буде запущено не раніше 16 січня 2023 року.

Адже лише місяць тому місто оголосило про запуск інтернет-порталу для в’їжджальних туристів, щоб ті могли бронювати час для відвідування.

Початковий план запуску був частиною більш масштабних заходів боротьби з надмірним туризмом, від якого стародавнє місто сильно постраждав. Мало того, що підвищення рівня моря призвело до підтоплення частини території, ситуація погіршилася під вагою тисяч туристів, які здійснюють одноденні подорожі.

Величезний щоденний приплив туристів призвів до зростання вартості життя настільки, що останніми роками багато місцевих жителів залишили місто. П’ять років тому у Венеції проживало 67 тисяч постійних жителів. Станом на 2022 рік їхня кількість скоротилася до 50 000.

Плата за вхід — входить лише один з безлічі заходів, схвалених чиновниками, сподіваючись скоротити цифру в 100 000 осіб, які щодня прогулюються по звивистих каналах міста та його історичних площах.

Система продажу квитків буде підтримуватись 500 телекамерами, встановленими для спостереження за потоком туристів.

Крім того, поліція використовуватиме дані мобільних телефонів для встановлення осіб у режимі реального часу.

“Якщо я введу дані в агреговану анонімну форму, ми зможемо точно побачити, хто ці люди: 977 іноземців, 800 італійців, 135 місцевих жителів та 139 пасажирів круїзних суден”, – навіть не приховує Марія Тереза ​​Маньєро, заступник начальника поліції Венеції.

До пандемії Венеція щодня приваблювала до 80 000 туристів, що становить приблизно 25 мільйонів на рік.

Комітет всесвітньої спадщини ЮНЕСКО розглядав питання про включення Венеції до свого списку об’єктів спадщини, які перебувають під загрозою зникнення. Але від цього рішення відмовилися після того, як у квітні Італія заборонила великим круїзним лайнерам заходити до води Венеції.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте