ГоловнаCOVID Travel NewsУ Франції нова паніка: зафіксовано новий штам коронавірусу, туризм чекає нових блокувань...

У Франції нова паніка: зафіксовано новий штам коронавірусу, туризм чекає нових блокувань та обмежень

У Європі, яка поки що так і не може впоратися з поширенням «омікрону», з’явився новий привід для паніки. Фахівці з Інституту інфекційних захворювань у Марселі (IHU) виявили у місцевих жителів на півдні Франції «нетипову комбінацію» 46 мутацій коронавірусу. Тобто, цілком можливо, що це новий штам коронавірусу, який одержав лише кодове позначення B.1.640.2. Як повідомляє Daily Mail, новий вірус зафіксовано вже у 12 людей.

Батьківщиною “новачка” знову, як і у випадку з Омікроном, виявилася Африка. Вперше новий його виявили у листопаді у людини, яка повернулася з Камеруну. Аналіз геному виявив 46 мутацій, уточнюють дослідники. Поки що від імені ВООЗ новим штамом він не оголошений, але вже отримав позначення B.1.640.2 і неофіційніше ім’я місцевого університету. «Паттерн мутацій геному вказує на новий варіант, який ми назвали IHU (відсилаючи до назви нашого університету)», – заявили дослідники з Марселя.

Зазначимо, що після виявлення кожної нової версії Covid-19, починаючи з британської «бети», через індійську «дельту», і до нинішнього африканського омікрону, по всіх країнах проходила хвиля блокувань, карантинів для туристів, нових примусових ревакцинацій тощо. Тобто, насамперед страждав туризм, готелі, турфірми, авіакомпанії, і звісно – самі туристи. При цьому на даний момент у Франції, як і у всій Європі, вирує «омікрон» – останніми днями 2021 року фіксувалося понад 200 тисяч заражень цим штамом за добу. Новий штам IHU у цих умовах швидко може стати приводом для нової паніки та нових обмежень для туристів. Тож новий 2022 рік розпочався з невеселих новин.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Що насправді означає, коли вам хочеться солоних огірків».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода