ГоловнаТуризмНайбільша авіакомпанія цілого континенту заявила про банкрутство

Найбільша авіакомпанія цілого континенту заявила про банкрутство

Про банкрутство та реорганізацію оголосила найбільша авіакомпанія цілого континенту – Південної Америки: у перевізника Latam фінансова ситуація виявилася критичною ще в період пандемії, а зараз авіакомпанія не витримала і оголосила про банкрутство, щоб провести реструктуризацію. Щоправда, йдеться про «спільне підприємство» з авіакомпанією Delta Airlines, що базується в США.

Заявлено, що авіакомпанія вийде з процесу банкрутства з ліквідністю понад 2,2 мільярда доларів, і боргом на балансі, що зменшився приблизно на 3,6 мільярда доларів, а також «підтримкою з боку існуючих і нових акціонерів». Як заявив Роберто Альво, головний виконавчий директор Latam, перевізник «завершив значну трансформацію і вийде з фінансової реструктуризації зі зміцненням фінансового стану та відновленням прагнення операційної досконалості».

У результаті 15 листопада відбудуться позачергові збори акціонерів, на яких буде оновлено раду директорів групи. Поки що плани банкрута вельми оптимістичні – «спільне підприємство» з американцями планує придбати до 2029 року 87 літаків Airbus A320neo. А також «пропонувати мандрівникам найкращу альтернативу для подорожей до Південної Америки та з неї».

Наша довідка: Latam одна з найбільших авіакомпаній Південної Америки, що базується у Сантьяго, Чилі. До флоту авіакомпанії до кризи входили близько 80 літаків. Основна спеціалізація перевізника – рейси до країн Латинської Америки, а також до США та Європи. До речі, це єдина компанія, яка літає до такої популярної туристичної екзотики, як острів Пасхи з його знаменитими статуями.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Люди вилітали з крісел: пасажир описав момент падіння літака

У понеділок щонайменше 50 людей отримали травми через різке...

Десятки пасажирів постраждали на рейсі з Австралії до Нової Зеландії

Як повідомляє телеканал Sky News, 11 березня на рейсі...

Фінська авіакомпанія Finnair починає зважувати пасажирів перед вильотом

Фінська авіакомпанія Finnair, почала просити пасажирів добровільно зважуватися перед...

Європейська авіакомпанія скасовує понад півтисячі авіарейсів

Найбільший фінський авіаперевізник Finnair скасує близько 550 рейсів на...

Знаменита авіакомпанія Європи збанкрутувала і йде в історію

Список збанкрутілих авіакомпаній Європи, що закрилися, поповнить ще одна...