ГоловнаАлжирТуроператорам Алжиру наказано негайно припинити всі відносини з Іспанією через санкції

Туроператорам Алжиру наказано негайно припинити всі відносини з Іспанією через санкції

Від санкційнкцій страждає не лише російський туризм – політичні тертя в Африці призвели до того, що Алжир припинив усі туристичні зв’язки з Іспанією. У документі міністерства туризму Алжиру від 19 червня міститься вимога всім туроператорам країни негайно припинити всі туристичні відносини з Іспанією.

Туризм постраждав у зв’язку з рішенням Алжиру призупинити дію свого 20-річного договору про дружбу з Мадридом через позицію Іспанії щодо Західної Сахари.

Коротко ситуація така: раніше Іспанія підтримувала незалежність Західної Сахари. Але після того, як дипломатична напруга у відносинах з Марокко зросла минулого року, уряд був переконаний прийняти позицію, що Західна Сахара має бути автономним регіоном Марокко. Алжир, твердий прихильник незалежності Західної Сахари, назвав розворот Іспанії “зрадою”.

Туризмом санкції очікувано не обмежаться. Банківська асоціація північноафриканської країни, ABEF, також наказала всім банкам заморозити банківські операції, пов’язані з торгівлею з Іспанією. А ще Іспанія може втратити африканський газ…

Свіжі новини

Погода

Схожі новини