ГоловнаLifeStyleТуристка розповіла, як у Єгипті можна жити на 25 гривень на день

Туристка розповіла, як у Єгипті можна жити на 25 гривень на день

Туристка, побувавши в країні пірамід, заявила, що в січні їй вдавалося жити у курортному місті на 25 гривень на день. Про свої дивовижні способи «виживання» вона розповіла у своєму блозі.

На думку автора, 25 гривень, тобто, $1 – достатня сума, щоб жити у місті-курорті, але не в готелі на першій лінії з включеним до турпакету харчуванням, а подалі від узбережжя. Так, автор зазначила, що на другій лінії вона орендувала літній будиночок – це було набагато дешевше, ніж якби туристка вибрала житло з видом на Червоне море.

Також читайте: Як тут дурять туристів, не дурять ніде: туристка після Хургади розкрила собі всю правду і тепер в Єгипет більше ні ногою

При цьому мандрівниця додала, що таким чином вона побачила «непривабливий» бік країни пірамід – «жилий Єгипет нагадує найгірший кошмар індійських вулиць»: навколо видно «повну антисанітарію і зловісний запах дохлятини, тухлятини, зустріч з чужорідними болотами», через які потрібно плигати. Проте такі умови дозволяють жити в Єгипті туристам зі скромним бюджетом.

Крім того, їй не важко було добувати собі їжу. «Їжа в Єгипті коштує дешево. Вуличні страви купую вибірково та обережно. Дивлюся, як виглядає сама «забігайлівка». Якщо обладнання чисте, нове, без річного запасу жиру, масло для смаження прозоре, єгиптяни за плитою виглядають гідно, і важливий момент – наявність місцевої черги з мусульман, тоді все гаразд. Їсти можна! Тим паче в таких місцях набагато дешевші, ніж заклади для туристів. Усього за кілька фунтів [по поточному курсу 1 єгипетський фунт дорівнює 1,75 грн.] Можна щільно поснідати», – написала вона, додавши, що невибагливим мандрівникам обід обійдеться майже за ту ж ціну. Для розуміння цін у лавках, розташованих поза курортною територією, вона повідомила, що коржик з сиром, картоплею фрі та баклажанами коштує всього 5-7 гривень.

При цьому туристка знайшла спосіб безкоштовно отримувати стиглі фрукти. За словами мандрівниці, прогулюючись на самоті місцевими ринками та лавками, продавці часто надавали знаки уваги і пригощали її «парою апельсинів, мандаринів і бананів – ось тобі і перекус». І таке ставлення чекає на кожну приїжджу з України дівчину, заявила вона. Головне – ходити без чоловіків. “Так що на 25 гривень, або на 1 долар у Єгипті цілком можна жити”, – резюмувала блогер.

Раніше DIP писав, що “Туристка розповіла, чи можливо в Єгипті безпечно відпочити без чоловіка“.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Туристка поїхала до Італії і відкрила собі питання: чому італійці багато їдять, п’ють, а при цьому стрункі і живуть довго».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода