ГоловнаТуризмЯк тут дурять туристів, не дурять ніде: туристка після Хургади розкрила собі...

Як тут дурять туристів, не дурять ніде: туристка після Хургади розкрила собі всю правду і тепер в Єгипет більше ні ногою

Росіянка з вперше відпочила в країні пірамід, оцінила всі переваги, які приваблюють юрби наших співвітчизниць, проте заявила, що їхати вдруге до Хургади у неї жодного бажання немає. Причина одна: місцеві жителі. Вони поводяться з туристками так, ніби прийшли до зоопарку, решту часу постійно ображаються або намагаються обдурити. Про це вона розповіла на каналі в “Яндекс.Дзен”.

За словами дівчини, відпочинок в Єгипті має три переваги: ​​недорого, короткий переліт на курорти, розкішне Червоне море. Однак ці плюси перекреслює поведінку єгиптян, ставлення до яких у туристки склалася неоднозначне.

Як у зоопарку

Як зазначила туристка, якщо відпочивати в готелі, їздити організованими екскурсіями, тоді все буде чудово. Проблеми починаються, якщо іноземні туристки без супроводу чоловіків вивчають місцеві пам’ятки та спосіб життя поза стінами свого готелю.

«Гуляти вдвох із подругою було просто неможливо. Єгиптяни поводилися так, наче прийшли до зоопарку: сигналили, зупинялися на узбіччі, йшли слідом. Слово «ні» або повний ігнор їх не бентежили. І це при тому, що ми були в Хургаді» – місці, де до туристів звикли.

Туристці також не сподобалося, що на них постійно «зиркали» на вулицях і намагалися доторкнутися. «Може, ми самі винні, треба сукню до підлоги? Здається, в мені прокидається бажання надіти паранджу, я починаю розуміти їхніх жінок» – сказала мені подруга після однієї з таких прогулянок», – обурилися росіянки.

Вразливість єгиптян

«Ця фраза «I’m Egyptian. I can’t forget» […] стала якимось уособленням єгипетської образливості», – зазначила авторка.

«Виявляється, за образу єгиптянина передбачено штраф, чи то через це, чи просто тому, що це їхня національна риса, образити місцевого – раз плюнути», – додала вона.

Далі дівчина розповіла історію спілкування з єгиптянином, який відпочивав у тому самому готелі, що й дівчата з Росії. До речі, в готелі переважно були лише росіяни та українці, а мешканець Єгипту один єдиний. Невинне, на думку туристки, але особисте для туриста питання зачепило його до глибини душі. Дівчата поцікавилися, що він робить у готелі для росіян. «Це питання образило чоловіка до глибини душі, він довго кричав на всю їдальню, що має гроші, що він багатий, і що подруга заплатить йому 2 тисячі доларів за подібну образу. Виводила скандального єгиптянина під руки адміністрація їдальні, це було смішно і страшно одночасно», – написала мандрівниця.

Запам’ятався дівчатам та адміністратор готелю. Він образився на дівчат за те, що вони взяли каву в обід, хоча їхнє харчування передбачало лише сніданок та вечерю. У дівчат був аргумент – вони пропустили попередню вечерю та вирішили, що це буде їхня компенсація. Проте співробітник затаїв образу, зажадав сплатити $10 і в черговий раз відмовився видати ніж, щоб нарізати фрукти.

Наведемо цитату з діалогу між дівчатами та адміністратором:

– Тобі я дам ніж, а твоїй подрузі нема!
– Чому?
– Вона намагалася обдурити мене!
– Я була з нею.
– Все одно. Мене намагалися обдурити!
– Забудь про це.
– Я єгиптянин. Я не можу забути!

Обман та приставання

Якоїсь миті оцінивши проблему, дівчата вирішили, що пересуватимуться поза готелем виключно у супроводі свого друга. На думку автора, «так як обманюють тут наших туристів, не обманюють, мабуть, ніде».

Заручившись підтримкою друга-чоловіка, росіянки змогли неодноразово уникнути обману з боку місцевих торговців. Так, якось у кафе дівчата недоотримали здачу. Коли вони повідомили про це офіціанту, той засміявся і заявив, що це жарт. Але ж росіянки місцевий гумор, який поповнює кишені єгиптян, не зрозуміли.

«Ходіть завжди зі мною, бачите, у звичайному продуктовому магазині немає цінника? Це для того, щоб на касі назвати будь-яку ціну. Без мене вам продали б ці продукти за іншою ціною» – сказав нам друг. Мене це обурило: такого відвертого нахабства я не бачила в інших країнах. І дивно, що всі це знають і так спокійно про це говорять», – розповіла мандрівниця.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Туристка поїхала до Італії і відкрила собі питання: чому італійці багато їдять, п’ють, а при цьому стрункі і живуть довго».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода