ГоловнаLifeStyleТуристка розповіла, чи можливо в Єгипті безпечно відпочити без чоловіка

Туристка розповіла, чи можливо в Єгипті безпечно відпочити без чоловіка

Російська туристка з’їздила до Єгипту та розповіла про те, чи вдасться провести час на відпочинку самотній дівчині без проблем, якщо поряд не буде чоловіка. Виявилося, що можливе, але з деякими умовами. Своїми враженнями дівчина поділилася у блозі на платформі «Яндекс.Дзен».

За словами автора, провести відпустку в країні пірамід одній – гарна думка, але з деякими застереженнями. У мусульманському Єгипті «нестандартне ставлення до всього», зокрема до іноземок, особливо українок та росіянок. Якщо дівчина ходить магазинами одна і без супутника та дітей, вона може розраховувати на підвищену увагу з боку чоловічої частини населення. Крім того, їй без проблем зроблять знижку в магазині та пригостять ягодами чи фруктами. Проте лояльність крамарів миттєво зникає, якщо дівчина прийшла по покупки з чоловіком, заявила туристка.

За що точно не варто переживати дівчині, яка вирушила до Єгипту з подругою чи на самоті, то це те, що їй буде нудно. «Єгиптяни дуже охоче подають різні знаки уваги слов’янським жінкам. Усміхаються, фліртують, махають, без проблем фотографуються. І, звісно, ​​ці нескінченні компліменти. Вони готові робити їх щодня.

З іншого боку, відпочинок залежатиме від поведінки самих відпочиваючих, тому для шукачок пригод відпочинок у країні пірамід може закінчитися погано. Як зазначила відпочиваюча дівчина, «напівголі» туристки провокують єгиптян на вияв почуттів. «Якщо ви екстравагантна дама, і любите показувати своє тіло, носите короткі плаття, відкриваєте груди – ну який чоловік взагалі встоїть?! А мусульманин, так і взагалі, голову втрачає», – застерегла вона.

Також читайте: Наші туристки безсовісно розгулюють голяка, єгиптяни нас не поважають: росіянка була шокована в Єгипті

Також туристка додала, що єгиптяни «одразу виявляють свої почуття, кидають у таку розкуту жінку палкі погляди». І це справді небезпечний момент, оскільки «напівголій тітці» просто так пройти повз них не дадуть. «У їхньому розумінні така жінка сама хоче пригод», – написала туристка.

Однак якщо мандрівниця виглядатиме належним чином, закривши плечі, руки та ноги, ходити їй вдасться спокійніше. Але також не завжди. Перехожі можуть вітатись або виявляти стримані знаки уваги. Непоміченій іноземці залишитися не вдасться.

Резюмуючи, туристка зазначила, що «одинока подорож до Єгипту – цілком здійсненна місія»якщо не допускати контактних дотиків, так як для місцевих чоловіків це вірна ознака того, що туристка сама дозволяє торкатися себе.

Раніше туристка розповіла, що російських чоловіків недолюблюють на єгипетських курортах – на це кілька причин. За словами мандрівниці, росіян у Єгипті одночасно шанують і не люблять. У першому випадку – місцеві поважають російських туристів через чисельність на курортах – росіяни натовпом їдуть у спекотну країну. У другому випадку все складніше. Подробиці читайте у матеріалі «Туристка в Єгипті розказала, чому тут не люблять російських чоловіків».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Стоматолог повідомив, що ковід руйнує зуби».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода