ГоловнаLifeStyleТуристка поїхала до Італії і відкрила собі питання: чому італійці багато їдять,...

Туристка поїхала до Італії і відкрила собі питання: чому італійці багато їдять, п’ють, а при цьому стрункі і живуть довго

Головний секрет харчування італійців – дотримання правил, які вони самі собі вигадали, але, схоже, є ефективними. Враженнями від розмови із мешканцем країни Середземномор’я російська туристка поділилася на каналі у «Яндекс.Дзен».

За її словами, італійці дотримуються певних норм харчування, які для росіян здаються як мінімум дивними та смішними. Крім того, їх їжа нагадує ритуал, а кількість кулінарних шоу в цій європейській країні не порахувати. Блогер упевнена, що в Італії панує культ їжі.

Алкоголь та вода

«Мені стало смішно: надто вже багато в Італії різних правил щодо харчування та травлення. Наприклад, правило аперитиву – завжди перед прийомом їжі, зазвичай з 18:00 до 20:00», – написала вона, додавши, що зазвичай аперитив включає несолодкі і неміцні алкогольні напої, а також легкі закуски. На роль останнього, на думку італійців, підходять чіпси, а не звична для них піца.

При цьому «келих вина до трапези – окрема тема, п’ють італійці небагато, вибирають якість, а не кількість. І підходить келих вина далеко не до будь-якої їжі». І це завершувати прийом їжі слід дигестивом, тобто, міцним алкоголем. Це може бути лимончелло, граппа, амаретто або амаро. «Це допомагає їжі краще засвоюватись. Але головне – добре поїсти перед цим, бо алкоголь міцний, може «дати в голову» – пояснив італієць.

Інакше мешканці Середземноморської країни дивляться на сніданок. Якщо для росіян перший прийом їжі може бути дуже щільним, а наступні обід та вечеря вже менш насиченими або рівнозначними, то італійці дотримуються іншого принципу – на сніданок лише капучино та випічка. Якщо у Росії найчастіше п’ють сік чи газовану воду, то Італії прийнято пити воду. Причому, як окремо від їжі, там і запиваючи її.

Примітка: раніше DIP писав, що «Вчені розкрили секрет, чому їжа в літаку стає несмачна і як підвищити апетит на висоті».

Їжа без поспіху

Поспішати в Італії – вияв поганого тону. «У Римі це особливо відчувається, до запізнень ставляться з розумінням, якесь свято – супермаркети закриті після 18:00 (!!), автобуси рано перестають ходити! – зауважила авторка. Крім того, приймати їжу прийнято не поспішаючи та вдумливо.

Не можна рухатися

Це правило є обов’язковим для італійців – вони не приймають душ і не уникають купання в теплому морі протягом декількох годин після щільної трапези. Також не можна відразу після їжі виходити на прогулянку. На їхню думку, це погано позначається на травленні. А що точно слід зробити? Нічого. Продовжити сидіти, вичікуючи, доки їжа почне засвоюватися. Головне – ніякого поспіху. Це ж Італія.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вживання заленого чаю, захищає серце та продовжує життя».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода