22 посла ЄС взяли участь у ініціативі з просування туризму в Єгипті

Міністр туризму і старожитностей Халед аль-Анані обговорив з послом ЄС в Каїрі Крістіаном Бергером ініціативу, зроблену послами країн ЄС з просування туризму і археологічних пам’яток в Єгипті у співпраці з міністерством закордонних справ Єгипту.

В рамках ініціативи 22 посла з Європейського Союзу відвідали єгипет і поділилися відеороликами в Facebook, Instagram, Twitter і YouTube, а також на офіційних сторінках посольств.

На зустрічі обговорювалися шляхи розширення співпраці і зворотного туристичного потоку з країн ЄС в Єгипет, особливо після застосування європейського паспорта здоров’я.

На зустрічі також були підкреслені запобіжні заходи, що застосовуються Єгипту проти коронавіруса для забезпечення безпеки туристів і працівників туристичного сектора, а також зусилля, вжиті для вакцинації робітників у Каїрі.

  Росія відновлює авіарейси з Москви до Хургади і Шарм-ель-Шейх

Міністр туризму і старожитностей раніше оголосив, що в квітні Єгипет відвідали 525 000 туристів з 20 країн.

Міністр підкреслив, що Єгипет готовий приймати туристів з усього світу, відзначивши, що в даний час є туристи з таких країн, як Україна, Казахстан і Білорусь. Він також вказав на інфраструктурні проекти Єгипту і їх роль у зміні туризму.

Він назвав пляжі Єгипту одними з кращих туристичних напрямків у світі, пославшись на дослідження, яке показало, що пляжі Червоного моря найбільш стійкі до зміни клімату.

  Найбільший земснаряд на Близькому Сході прибуває до Суецького каналу (Відео)
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини