ГоловнаВелика БританіяУ ресторані в Греції з туриста взяли 425 євро за чотири напої...

У ресторані в Греції з туриста взяли 425 євро за чотири напої та закуску

Турист із Лондона розповів у соц. мережах, як йому принесли рахунок на 425 євро за чотири напої та закуску в ресторані на грецькому острові Міконос.

Бар DK Oyster на чудовому пляжі Platis Gialos має погану репутацію та сотні негативних відгуків на TripAdvisor. Насамперед через зашкалюючі ціни та випадки шахрайства при обслуговуванні туристів.

Але, незважаючи на те, що багато хто чув і читав ці жахливі історії, вони наважуються відвідати це місце, сподіваючись, що їх точно не обчистять.

Благо бар має власний приватний пляж, і клієнтів прямо з вулиці заманюють безкоштовними шезлонгами, якщо вони купують тут напої.

Отже, наш англієць, будучи греком за національністю і досконало володіє двома мовами, зайшов у DK Oyster. За його словами, він одразу відчув, що «щось пішло не так».

“Я подумав, що якщо вони спробують обдурити мене, я скажу їм по-грецьки, щоб вони відвалили і назвали мені справжню ціну”. Але коли він увійшов, офіціанти не принесли йому меню, натомість зробивши «пропозицію для» на словах.

Гість замовив дві текіли, два пива і трохи креветок, які, коли їх принесли, перетворилися просто на шість креветок. На його жах, коли принесли рахунок, у ньому значилася неймовірна сума 425 євро.

Зажадавши показати йому меню, англієць переконався, що хоча ціни там були вищими, ніж в інших ресторанах Міконоса, вони все одно були далекі від тризначної цифри, яку йому запропонували заплатити.

Іноземець гнівно прокричав офіціанту: “Ні, я даю вам максимум 65 євро”, і шпурнув гроші на стіл. До нього відразу підійшов великий чоловік у фетровому капелюсі, та й інші співробітники ресторану стали раптом агресивними.

Зрештою, багато в чому завдяки рідній мові, він зміг вибратися, погрожуючи викликати поліцію.

З’ясувалося, що DK Oyster нещодавно був оштрафований на 30 000 євро після перевірки, проведеної регіональною туристичною владою.

Раніше два американці потрапили в цьому закладі на подібний трюк — з них взяли понад 600 євро за пару мохіто та кілька клешні краба.

У DK Oyster у результаті склалася така репутація, що навіть таксисти, забираючи туристів з аеропорту, щоразу попереджають: «Якщо ви зупинилися до Платіса-Ялоса, навіть не заходьте туди». Та й місцеві жителі закликають відвідувачів вибрати інші місця.

Офіціанти, за словами туристів, навмисно орієнтуються на клієнтів, яких вважають заможними, наприклад, тих, хто носить гарний дорогий годинник.

Ще один випадок. Англійка з 19-річною дочкою жахнулася, коли з них взяли майже 600 євро за два напої та закуску в ресторані, хоча, за їхніми словами, «ми точно знали, що рахунок не перевищить 200 євро».

Чергова пригода датується 2019 роком: рахунок у розмірі 836,20 євро за кілька порцій кальмарів, 3 салати «Цезар» та 6 келихів пива.

І, нарешті, вершина нахабства по відношенню до туристів: у травні цього року з компанії друзів взяли майже 1700 євро за дві основні страви, звичайний грецький салат та хліб. Персонал ресторану пояснив ситуацію так: ціни в меню було вказано не за порцію, не за страву, а за 100 грамів. Коли одна з жінок попросила викликати поліцію, «усю групу відвели від інших клієнтів, оточили та залякали, змусивши заплатити».

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У популярному готелі в Єгипті отруїлися туристи, дійшло навіть до гепатиту А

Готель у Хургаді на все включено довів туристів до...

У Таїланді британець убив росіянина на вечірці біля басейну

У Таїланді місцева поліція розбирається із результатом вечірки біля...

У Таїланді туриста заарештували за поганий відгук про місцеве кафе

Тайські поліцейські заарештували британського туриста, на ім'я Олександр за...

Википає морська вода та гинуть корали: у Таїланді закрили острів через аномальну температуру моря

На тайському Пхукеті закрили один з островів для туристів...

У готелі Туреччини знайдений мертвим турист із Росії

В одному з готелів курортної Аланії (Туреччина) було виявлено...