ГоловнаТуризмВам відмовили у в'їзді до країни: причини та шляхи вирішення

Вам відмовили у в’їзді до країни: причини та шляхи вирішення

Ви плануєте вирушити до закордонного туру. Готуйтеся до подорожі, оформляєте документи, отримуєте візи та летите. Несподівано для вас вже в іншій країні, в аеропорту прильоту, при проходженні прикордонного контролю ви отримуєте відмову у в’їзді. DIP хотів би попередити вас про можливі труднощі при проходженні кордону.

Відмова у в’їзді – ситуація дуже рідкісна, але може виникнути з кількох причин. Чому? Тому що наявність візи не завжди є гарантом безперешкодного в’їзду до чужої країни. Остаточне рішення залишається за працівником прикордонної служби. Це стосується і країн, які відкриті для безвізового відвідування.

Віза на в’їзд не до тієї країни

Якщо ж ви в’їжджаєте через іншу країну, то на кордоні необхідно надати документи, що підтверджують, що ви плануєте обов’язково відвідати державу, яка видала візу: бронювання готелю, квитки на поїзд або літак в цю країну.

Брехня

Вся інформація, яку ви надаєте співробітнику прикордонного контролю, має бути правдивою та достовірною: мета поїздки, дні перебування, кількість готівки, яку ви взяли з собою та інше.

“Неправильне” запрошення

Якщо ви летите до когось із ваших близьких чи друзів, необхідно пред’явити офіційне запрошення та відповісти на запитання про ваші стосунки з ними. Але якщо ці люди колись оформляли запрошення на іншого туриста, який порушив міграційні норми, то на їхнє запрошення в країну можуть і не впустити.

Дешеві авіаквитки можна підібрати на нашому сайті DIP Travel

Матеріальне становище

Майте на увазі, що кошти на рахунку повинні бути не тільки при оформленні візи, але й при в’їзді в країну, щоб вас не вважали за потенційного нелегального мігранта. Підтвердити, що у вас є гроші для перебування в країні, можна готівкою або випискою з банку. Якщо коштів немає – вас можуть не пропустити за кордон.

Тезка – порушник із чорного списку

Буває, що людина з таким самим ім’ям, прізвищем і датою народження, як ваші, порушувала правила і норми міграційного законодавства і її внесли до чорного списку. Тоді до вас можуть виникнути питання. Як правило, подібні ситуації вирішуються швидко шляхом знімання фотографії у паспорті.

Заборонені лікарські препарати

У багатьох країнах є заборона на ліки. Тому потрібно мати чек, рецепт та графік прийому ліків з печаткою клініки та підписом лікаря. Обсяг ліків також має відповідати рецепту.

Фотографії у паспорті

Особливо це стосується дітей. Якщо дитина виросла і не схожа на свою фотографію в паспорті, її можуть не пропустити на кордоні.

Ви не сподобалися прикордоннику

Співробітник прикордонного контролю може щось запідозрити або просто бути в поганому настрої і тому завернути вас на кордоні. У цей момент, на жаль, нічого не можна зробити. Потрібно записати прізвище митника та звернутися до посольства. Але таке свавілля трапляється вкрай рідко.

За будь-яких ситуацій, навіть якщо ви повністю впевнені у своєму паспорті та візі, залишайтеся ввічливими зі співробітниками прикордонного контролю. Пам’ятайте, що це люди, які намагаються відповідально виконувати свою роботу. Вони відстоюють закони та безпеку своєї країни, а значить захищають і вас, коли ви перебуваєте на її території.

Також є причини, через які вас можуть не пропустити не те що через кордон, а навіть у літак:

По-перше, важливо, щоб у вас не було жодних обмежень на виїзд, заборгованості з податків та інших непогашених боргових зобов’язань.

Купуючи квиток за кордон, потрібно уточнювати, чи потрібна транзитна віза для громадян вашої країни.

Часто в літаку є місце лише для однієї людини в інвалідному візку. Тому про інвалідність потрібно повідомляти ще при бронюванні квитка та уточнити, чи може авіакомпанія прийняти таку людину на борт.

Якщо ви сильно чхаєте і кашляєте, то потрібно заздалегідь взяти довідку від лікаря, що ваше захворювання не є небезпечним для здоров’я інших пасажирів.

Стан сп’яніння також може спричинити таку відмову.

Багато перевізників відмовляють у посадці в літак жінкам на пізніх термінах вагітності (більше п’яти місяців, при помітному животі). Тому перед поїздкою краще взяти довідку у лікаря, що спостерігає вас, підтверджує, що перельоти вам не протипоказані.

А щоб Ваш переліт був комфортним і дешевим, радимо обирати квитки на нашому сайті DIP Travel

Сподіваємось, що ця інформація буде корисною для вас. Адже той, хто попереджений, зможе уникнути можливих складнощів і не затьмарити свою подорож будь-якими неприємними моментами під час проходження кордону.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода