ГоловнаВізиПортугалія посилює правила отримання «золотих віз» для іноземців

Португалія посилює правила отримання «золотих віз» для іноземців

З початку цього року до заможних іноземних громадян, які бажають отримати дозвіл на проживання в Португалії за програмою «Золота віза», висуваються суворіші вимоги у зв’язку зі зміною правил владою країни.

У нещодавній доповіді за 2021 рік «Про перспективи міграції на 2022 рік», опублікованій Організацією економічного співробітництва та розвитку (OECD), йдеться зокрема: «Свідок на проживання для інвесторів більше не буде можливий на основі інвестицій у нерухомість у Лісабоні, Порту, Алгарві та на материковому узбережжі. Право на проживання в Португалії дозволить лише нерухомість, розташована в автономному регіоні Азорських островів та Мадейри, або на територіях у внутрішніх районах країни».

Португалія, Мальта чи Іспанія? Вибираємо ідеальну країну для сім’ї

Водночас, звіт показує, що граничні суми для інвестицій у нерухомість не змінилися. Вони, як і раніше, становлять 500 000 євро або 350 000 євро у випадку, якщо будівлі понад 30 років.

«Заявки на отримання посвідки на інші причини підпадатимуть під вищі інвестиційні пороги — ліміт збільшився з 1 млн до 1,5 млн євро», — йдеться у звіті.

Чому Португалія одне з найкращих місць для туризму, життя та бізнесу

Система «золотих віз» Португалії дозволяє заможним іноземцям отримати дозвіл на проживання в цій європейській країні, якщо вони інвестують в економіку, а також відповідають певним вимогам.

Програма «Резидентство за інвестиції» робить значний внесок в економічний сектор Португалії, незважаючи на те, що її часто критикують за порушення закону в низці випадків.

Експерти розповіли, як фрілансерам отримати ВНЖ у Португалії

Минулого місяця повідомлялося, що португальська «Золота віза» принесла країні 397,7 мільйона євро за період із січня по серпень цього року, що на 34 відсотки більше у порівнянні з показниками за аналогічний період минулого року.

У серпні цього року було видано 77 видів на проживання для інвесторів.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини