ГоловнаНімеччинаНімці плачуть: такого жахливого літа для туризму не було навіть за часів...

Німці плачуть: такого жахливого літа для туризму не було навіть за часів ковіда

Туристи випробували «все, окрім відпочинку» – скаржаться у німецьких ЗМІ. «Постковідний» синдром в авіагалузі, пов’язаний з відсутністю персоналу, виявився гіршим за самий ковід, впевнені німецькі туристи, які перераховують свої втрати – тисячі рейсів скасовано, багаж втрачено, пасажири по 9-12 годин чекають у чергах на вхід в аеропорти… Загалом замість літнього відпочинку німців змусили плакати та гірко шкодувати про куплені тури.

У результаті, як заявлено в німецькому діловому та туристичному журналі fvw, хаос викликає розчарування серед відпочиваючих – що у свою чергу завдає удару по іміджу турсектору. «У перший тиждень літніх канікул у Північному Рейні-Вестфалії, густонаселеній землі Німеччини, відпочиваючі випробували все, окрім відпочинку», — скаржаться експерти видання. Туристів, за їхніми словами, чекали лише скасовані рейси, години очікування при реєстрації та перевірках безпеки, втрачений багаж та інші розчарування.

Також читайте: Названі секрети, як зберегти свій багаж у цілості під час перельоту

Тяжку ситуацію визнав і Ральф Байзель, генеральний директор Німецької асоціації аеропортів (ADV). За його словами, в аеропортах Європи панує хаос, і справи йдуть просто погано. Однак він зазначив, що незважаючи на це, 98% рейсів по всій Німеччині буде виконано. Також він додав, що додаткові 2 тис. співробітників аеропортів, яких, до речі, планується доставити з Туреччини, не вирішать проблему. «Тому що приблизно один з п’яти з оперативного персоналу, що потрібен, в аеропортах відсутній», – пояснив експерт.

Втім, деякі турфірми та авіакомпанії, чинник хаосу заперечують. Виконавчий директор TUI Airways Марко Чомперлік заявив, що вони мали чистий польотний рух у перший тиждень свят, незважаючи на деякі труднощі, а Пол Швайгер, менеджер з продажу бюджетного перевізника Condor, припустив, що Condor проробив хорошу роботу, незважаючи на складні умови.

З останніми не погодився Маркус Орт, керуючий директор Lufthansa City Centre. Він заявив, що німецькі турагенти отримували численні дзвінки від розгніваних і неспокійних мандрівників про скасування та затримки. Побічно це підтвердив і представник TUI Airways, який додав, що незважаючи на деякі короткострокові коригування, напружена ситуація в аеропортах та авіакомпаніях збережеться до вересня.

Нагадаємо, що в авіагалузі загалом заявили про «найгіршу кризу» – по всій Європі продовжуються серйозні збої, скасування тисяч рейсів, затримки та величезні, по 8-10 годин, черги в аеропортах. Криза перекинулася також і на США. Експерти очікують, що хаос триватиме не лише весь цей літній сезон, а й навіть не закінчиться і на початку 2023 року. Подробиці читайте за посиланням.

Свіжі новини

Погода

Також читайте