ГоловнаLifeStyleНазвані секрети, як зберегти свій багаж у цілості під час перельоту

Названі секрети, як зберегти свій багаж у цілості під час перельоту

Авіахаос, що запанував в аеропортах Європи, знову актуалізував поради обробників багажу, як все-таки зберегти в цих умовах свої речі в цілості – або, принаймні, не залишитися в чужих краях не те, що без купальника – а навіть без зміни білизни.

Відразу скажемо, що найнадійніша порада в цих умовах, яку першим озвучив анонімний обробник багажу, що працює в галузі понад десять років – це летіти лише з ручною поклажею. Хоча б тому, що такого хаосу, за його словами, він не бачив за весь час роботи.

Нагадаємо, під час «ідеального шторму», що захлеснув європейські аеропорти море нерозсортованого і незатребуваного багажу, паралізує роботу сортувальних відділень і стрічок видачі багажу, а деякі співробітники, які там працюють, збиваються з ніг, намагаючись навести лад. «Рейси скасовуються, багато які в останню хвилину, туристи стоять у величезних чергах на паспортний контроль. Тим часом зібралося море незатребуваного багажу – валізи розкидані по підлозі та блокують конвейєрну стрічку для подальших сумок із нових рейсів», – розповідають туристи. Багато туристів починають побоюватися, що вони можуть не побачити свої речі протягом кількох тижнів. Подробиці читайте за посиланням.

Професіонал – обробник багажу все ж таки дав туристам кілька порад, як мінімізувати втрати, пов’язані з хаосом під час обробки багажу:

Ручна поклажа: як уже згадувалося, першою порадою він рекомендує туристам постаратися обмежитися лише ручною поклажею. Це не тільки єдина на даний момент можливість повністю виключити ймовірність втрати свого багажу. Крім того, таким чином туристи позбудуться хоча б однієї черги і стовпотворіння – того, яке в даний час відбувається при отриманні багажу.

Упаковка речей – якщо ж здачі валізи в багаж не уникнути, а це часто при сімейній відпустці, експерт радить туристам, які летять сім’єю або компанією, частково помінятися одягом. Тобто покласти по комплекту речей кожного туриста в кожну з валіз. Це дасть хоч якусь гарантію, що у туристів будуть змінні речі – навіть якщо одна з валіз і пропаде.

Фотографія валізи – експерт радить туристам зробити фото як самої валізи, так і її вмісту. Таким чином співробітники аеропорту зможуть допомогти знайти валізу – а у разі якихось НП зі вмістом легше довести страховий випадок.

Ідентифікація багажу – деякі кажуть, що практика багажних бірок з іменами та контактними даними небезпечна, але в цих умовах співробітник багажного відділу рекомендує не тільки поставити на валізу ці бирки, а й написати ім’я та контакти маркером на валізі – на випадок, якщо бірки загубляться.

Чотири колеса – також обробник багажу радить при покупці валізи, щоб полегшити життя йому та його колегам, вибрати сумку із чотирма колесами. Такий формат забезпечує зручність завантаження в літак – наголошує він.

Свіжі новини

Погода

Також читайте