ГоловнаІзраїльВійна надовго: перша велика авіакомпанія скасувала рейси до Ізраїлю одразу на півроку

Війна надовго: перша велика авіакомпанія скасувала рейси до Ізраїлю одразу на півроку

У турбізнесі знайшовся перший песиміст – це велика авіакомпанія, яка скасувала рейси до Ізраїлю не на кілька тижнів, а відразу на півроку, очевидно, вирішивши, що війна надовго. Цією компанією став фінський флагманський авіаперевізник Finnair, який вирішив призупинити польоти до Тель-Авіва до березня 2024 року.

У фінській пресі цитують заяву компанії про відміну рейсів, а також про те, що альтернативних рейсів мало, і вони, як правило, швидко заповнюються. У зв’язку з цим у Finnair рекомендують туристам звернутися до Міністерства закордонних справ Фінляндії, оскільки заявили про своє зобов’язання координувати свою евакуацію в Ізраїлі. Відомство має ухвалити рішення про можливі евакуаційні рейси та повідомити про них.

«Finnair працюватиме разом із міністерством та іншими чиновниками, коли це необхідно. Але в цій ситуації ми не літаємо до Тель-Авіва і не використовуємо повітряний простір Ізраїлю. Безпека завжди є нашим головним пріоритетом», – заявили в авіакомпанії.

При цьому рейси до Ізраїлю скасовуються масово — але поки що ніхто не заявляв такого довгого скасування. Серед авіакомпаній, які або скоротили, або зняли зовсім рейси в країну – Wizz Air, LOT Polish Airlines, Air India, Turkish Airlines, American Airlines, Delta Air Lines, Air, Emirates, Air France, KLM, Lufthansa і багато інших. інші.

Також Швейцарія, Норвегія та Естонія випустили для своїх громадян рекомендації уникати поїздок у ці райони. Зняли тури туди та німецькі туроператори.

При цьому за рахунок призупинення туризму в Ізраїль виграють інші напрями. Ціла когорта великих операторів проміняла Ізраїль на Туреччину — йдеться про круїзні компанії. У високий туристичний сезон плани на заходи до Ізраїлю мали багато затребуваних круїзних ліній, проте в результаті оператори MSC, NCL, Royal Caribbean та інших компаній перенаправили свої кораблі з Ізраїлю в альтернативні порти — і в першу чергу до Туреччини.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Стюардеса відсудила в авіакомпанії 21 тисячу євро після скандального звільнення

Стюардеса фінської авіакомпанії отримає виплату за необґрунтоване звільнення, пише...

Фінська авіакомпанія Finnair починає зважувати пасажирів перед вильотом

Фінська авіакомпанія Finnair, почала просити пасажирів добровільно зважуватися перед...

Європейська авіакомпанія проситиме пасажирів літака зважитися перед посадкою

Європейська авіакомпанія Finnair стане останньою компанією, яка попросить пасажирів...

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa попередила про масштабні перебої у польотах

Профспілка Ver.di закликала наземний персонал найбільшої німецької авіакомпанії Lufthansa...

Стюардеса розповіла, де насправді сидять найгірші пасажири

Бортпровідники ненавидять працювати у певній секції на борту літаків...