ГоловнаCOVID Travel NewsВлада Індонезії офіційно роз'яснила умови в'їзду туристів

Влада Індонезії офіційно роз’яснила умови в’їзду туристів

Іноземні туристи зможуть в’їхати на територію Індонезії за умови дотримання обов’язкового карантину, причому його тривалість залежатиме від статусу вакцинації. Це випливає із офіційної ноти Міністерства Іноземних справ Республіки Індонезія, спрямованої дипломатичним відомствам іноземних держав. Документ, підписаний 2 лютого 2022 року, є у розпорядженні редакції.

Згідно з оновленим регламентом, іноземні туристи можуть в’їхати до Індонезії лише через аеропорт Балі або морський порт Ріау на північному заході країни.

При в’їзді іноземці повинні надати сертифікат про вакцинацію від коронавірусу та негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 48 годин до відправлення.

Також необхідно надати короткострокову візу або інший дозвіл на в’їзд, медичну страховку з покриттям 25 000 доларів США, що включає лікування COVID-19, а також підтвердження бронювання та оплати проживання на час перебування в Індонезії.

При цьому навіть вакциновані громадяни поки що зобов’язані відбувати карантин після в’їзду до Індонезії. Для повністю вакцинованих туристів він становить п’ять діб, для решти – сім діб.

Після в’їзду до Індонезії громадяни мають зробити ще два ПЛР-тести. Перший – у день прибуття, другий – за день до закінчення дії карантину.

Якщо тест виявиться позитивним, але жодних симптомів коронавірусу у туриста виявлено не буде, то він має бути ізольований у готелі або централізованому ізоляторі за свій рахунок. У разі виявлення симптомів коронавірусу турист поміщається до спеціалізованого шпиталю.

Від обов’язкового карантину наразі звільняються ділові туристи, які в’їжджають до країни за схемою «Транспортний коридор». Поки що вона доступна лише громадянам ОАЕ, Китаю, Південної Кореї та Сінгапуру, які подорожують із бізнес-візами.

Усі заявлені заходи коригуватимуться відповідно до глобальної ситуації з пандемією коронавірусу, наголошується в документі.

Індонезія оголосила про відкриття кордонів для іноземних туристів із 1 лютого поточного року.

Поки що про масове відновлення попиту на Балі не йдеться, зазначають експерти. Заявлені умови будуть цікаві, насамперед, довгостроковим мандрівникам: «зимівникам» і тим, хто має свою нерухомість на Балі.

Що стосується організованих туристів, то поки що Індонезія недоступна для формування турпродукту, оскільки оперштаб ще не ухвалив рішення про відновлення регулярного авіасполучення з цією країною.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Щось дивне зняла веб-камера на одному з пляжів на острові Балі

Веб-камера на балійському пляжі зняла щось дивне під час...

Російський турист розгромив сокирою ресторан на острові Балі

Роман росіянина та індонезійської дівчини закінчився сумно для чоловіка,...

Туристи на острові Балі можуть потрапити під суд за публікації у соцмережах

На Балі закликають туристів повідомляти про порушення громадського порядку...

Стало відомо, як туристам сплатити новий податок на острові Балі

З 14 лютого туристам, які в'їжджають на Балі, доведеться...

На острові Балі запровадили новий туристичний збір

Влада Балі ввела новий туристичний збір для іноземців, які...