Єгипет розкрив невідомі таємниці фараонів

Єгипет готується до особливої ​​події переміщення 22 мумій фараонських царів і королев на параді, що відображає історію цих древніх правителів. Парад привернув увагу всього світу.

Королеви Меритамун, Т, Хатшепсут, Ахмосе Нефертарі будуть перевезені вздовж Нілу від багаторічної резиденції в Єгипетському музеї в Ель-Тахрірі, Каїр, до Національного музею єгипетської цивілізації.

Королі Рамзес II, Рамзес III, Рамзес IV, Рамзес V, Рамзес VI та Рамзес IX відвідають столицю.

Також до царів належать Тутмос I, Тутмос II, Тутмос III, Тутмос IV, Секененре Тао, Аменхотеп I, Аменхотеп II, Аменхотеп III, Сеті I, Сеті II, Меренптах і Сіптах.

Тут ви можете знати деякі основні речі про королів Рамзеса II, Сеті I та II та Меренптах

Єгипет розкрив невідомі таємниці фараонів

Король Сеті I

Його мумію знайшли в 1881 році в Дейр Ель-Бахарі, на захід від Луксора. За підрахунками, король помер у свої 40 років.

Він син короля Рамзеса I і засновник 19-ї династії. Він правив Єгиптом щонайменше 21 рік і керував багатьма військовими кампаніями з метою повернення єгипетського контролю за межі країни.

Сеті І вів військовий бій проти хетів. Ці перемоги були зафіксовані в храмі Амона в Карнаку, Луксор.

Його гробниця в Долині царів Луксора є одним з найкрасивіших королівських томів. Картини на його стінах досі зберігають яскраві кольори.

Його дружиною була королева Туя. У них народилося троє синів, у тому числі Рамзес II, його наступник.

Король Рамзес II

Його муміфіковане тіло було знайдено разом з батьком також у 1881 році. На відміну від батька, який помер у молодому віці, Рамзес II, ймовірно, помер у свої 90-ті.

  ЮНЕСКО додав Єгипетський музей у Каїрі до списку світової спадщини

Рамзес II був одним з найвидатніших королів Нового Королівства і одним з наймогутніших воїнів свого часу. Він став наступником короля Сеті I і зайняв пост, коли йому було лише 23-25 ​​років.

Отже, він править близько 67 років і залишив у спадщину старожитності та художні роботи.

Рамзес II разом із королем хетів досяг найранішого відомого мирного договору у світовій історії після найкращої задокументованої битви за всю давню історію – битви при Кадеші.

Завдяки Рамзесу II було побудовано багато храмів, включаючи храми Абу-Сімбел та Рамессей. У нього було багато дружин, включаючи знамениту королеву Нефертарі, і він побудував для неї храм, крім храму Абу-Сімбел.

Могила Нефертарі в Долині Королеви в Луксорі, безперечно, є однією з найкрасивіших могил.

Король Меренптах

Це 13-й син короля Рамзеса II. Він належить до 19-ї династії. Через тривалий термін батька як короля, Меренптах став королем лише в старості і правив лише 11 років.

  В Каїрі запускають шість ліній метрополітену

Брав участь у багатьох військових походах.

Його перемога над лівійцями та їхніми союзниками під час його терміну була задокументована у знаменитій Мернептах-стелі, також відомій як Ізраїльська стела або Стела Перемоги Мернептах.

Його муміфіковане тіло було знайдено в 1898 році в могилі Аменхотепа II у Долині царів у Луксорі.

Згідно з дослідженнями, він помер, коли йому було близько 60 років.

Король Сеті II

Він син Мернептаха і п’ятий правитель 19-ї династії Нового царства. Він правив лише близько шести років.

Його мумію знайшли разом з батьком у Долині царів у 1898 році, обгорнуту характерною тонкою білизною. Риси обличчя добре збереглися.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Єгипет розпочне мистецький фестиваль “Ніч Рамадана”

Палаци культури пропонують спеціальну програму для дітей, включаючи майстер-класи малювання. Фестиваль "Ніч Рамадана", організований Генеральним управлінням культурних палаців, повинен розпочатися в Північно-Каїрському настінному театрі на...

В Єгипті зняли рекламний відеоролик для залучення туристів

Орган Єгипту зі Сприяння Туризму підготував рекламний короткометражний фільм про Шарм-Ель-Шейх, який пояснює його систему безпеки та переваги. Фільм доступний арабською та англійською мовами,...

Твердження про те, що стародавні єгиптяни були чорними неправдиве: Захі Хавасс

Ми вважаємо, що походження древніх єгиптян було суто єгипетським на основі відкриття, зробленого британським єгиптологом Фліндерсом Петрі в Накаді, говорить відомий єгиптолог. Всесвітньо відомий єгиптолог...

Контейнерне судно EVER GIVEN офіційно конфісковано

Голова Суецького каналу Усама Рабі повідомив Youm7 у вівторок, що контейнерне судно MV EVER GIVEN було офіційно конфісковано, оскільки експлуатуюча компанія не бажає виплачувати...
Погода

Останні новини